şükela:  tümü | bugün
  • 25. dönem milletvekili seçimlerinde, akp den 3. sıra aday olmuş ve mehmet varola kaybetmiş 24. dönem milletvekili.
  • (bkz: siyasal islamcı)

politik görüşünün temel özelliklerini bünyesinde barındıran bir başka akpli. yüzü kızarmadan yalan söyler, müslüman olduğunu iddia eder ama iftiradan geri durmaz, berbat bir siyasi diskuru vardır çünkü hitap ettiği seçmen kitlesini her aynaya baktığında gördüğü için tanır, seviyesizdir...
  • içi doluymuş gibi görünen fos milletvekili. çok şey söylüyormuş gibi görünüp saçma sapan "gelir seviyesi düşük kesim hala ak partiyi umut olarak görüyor" gibi absürd bir tespit yaptı canlı yayında. akpyi seçiyorlar çünkü cahiller, chp gelirse islam yasaklanacak sanıyorlar.

"daha geçen sene doları 20 tl yapıp halkı sokağa çıkarmak istediler" dediğinde de evde kahkaha attım. mehmet sarı'nın daha az sinir bozucu versiyonu.
  • teketek programında, chpye şu ana kadar 3 defa hakaret eden eski vekil.

fatih altaylı, bu adamı seçim öncesi birkaç kez yayına çıkarsaydı, imamoğlu’nun farkı 1 milyonun üzerinde olurdu.
    toplumu kışkırtmanın işe yaramadığını halen anlamamışlar.

neyse 4 sene daha sabır.
    2023 de sağ olursak görüşürüz.
  • on yıllık vekillik döneminde hiçbir aksiyonu olmamış, çok birikimli vizyonlu biriymiş gibi teke tek programına çıkmış şahıs. fatih altaylı siyasi baskı sebebiyle mi? başka bir nedenle mi çıkardı açıklarsa seviniriz.
  • habertürkte gördüğüm ve "yazık ülkeme" dedirten şahıs... milletvekili imiş.
  • beni kahkahalarla güldüren komedyen.
    vasıfsız siyasetçi taklidine çok gülüyorum.

inşallah gerçek anlamda şakasına böyledir.
  • tehlikeli.. baskıcı.. kendi kurduğu dünyasından dış dünyaya dokunamıyor. özgürlük kavramını içselleştirememiş. bildiğimiz en doğru elhamdulillah kafasında bir birey. tekrar ediyorum, tehlikeli. zekasını kullansa, zeki bir birey, masumiyetini keşfedebilir. ama güç daha çekici geliyor bu yüzden tutunduklarına çok sıkı tutunuyor.
  • sanayi ve teknoloji bakanlığında açık bulunan hukuk hizmetleri genel müdürlüğüne atanmış eski milletvekili.