şükela:  tümü | bugün
 • izmir marşına hakaret eden ebubekir öztürk'ün beyaz tv'de söylemezsem olmaz adlı programda ağlayarak özür dilemesi olayıdır
 • atatürk'e hakaret etmemiş ki adam. sadece küfürlü konuştuğu için özür diliyor. yoksa izmir marşını siyasi marş gibi kullanan hayırcı solculardan özür dilemiyor. mizahta sınır olmaz diyenler bu küfürlü marşı nasıl eleştiriyor hayret?

  ak parti seçmenine hakaret eden ibneler boşuna sevinmiş.
 • recep tayyip erdoğan'dan özür dilemesidir. adam o küfürde erdoğan'ın adının geçmesi ayıptı diyor.
 • şimdi, özür dilemiş ama bir pişmanlık söz konusu değil. söylediğinden pişman değil adam, internete düşmesinden pişman.

  bu videoyu izleyince, insan son günlerde milli değerlerimize yapılan saldırıların neden bu kadar ayyuka çıktığını daha iyi anlıyor. her şeye proje gözüyle mi bakmaya başladık, kafayı mı yiyoruz bilmiyorum ama bence bu bir sosyal mühendislik çalışması.

  atatürk'e, annesine, kızına, kurtuluş savaşına, marşlara yapılan saldırılar her zaman vardı ama hiç bir zaman bu kadar yankı yapmıyor, devlet adamlarından ulusal medyadan karşılık bulmuyordu. bu son dönemlerde yapılan saldırılar daha bir karşılık görüyor daha çok ses getiriyor ve malum cepheler tarafından savunma şekli hep aynı, rte.

  işte biz cumhurbaşkanımıza hakaret ettirmiyoruz kurucu cumhurbaşkanına mı ettireceğiz mealinde sözler söyleniyor. asıl yapılmak istenen rte ile atatürk arasındaki derin uçurumu kapatmaya çalışmak, atatürk'e hakaret edenleri caydırmaktan çok daha da sinirlerini germek ve bunun üzerinden makam güzellemek, şimdiki cumhurbaşkanını yüceltmek.

  tırnağı olamazsınız tırnağı, istediğiniz kadar kudurun. tırnağı olamazsınız.
 • özür dilemeyi bilmeyen, başına geleceklerden korktuğu için ağlayan, erdoğan aşığı olduğunu iddia eden , samimiyetsiz kişinin ; kalitesiz bir televizyon programında özür dilemeye çalışması eylemi .
 • kendisi nefis taşıyormuş ve cumhurbaşkanımıza aşıkmış seviyormuş. tahrik edilmiş ondan sövmüş. bunun internete düşmesinden çok üzgünmüş.

  tek kelimeyle yazık. sen de bu ülkede ekmek yiyorsun ya yazık ! bir ülkenin milli değerlerine, ülkenin kurucusuna sövdüysen zerre kadar delikanlı ol, kalıbının adamı ol, sövdüm kardeşim yine söverim benim düşüncem bu de böyle ortaya çıkınca kıvırma ,ekranda biz garibanız biz eziğiz bu ülkede diyerek ağlayarak kendi iyice küçültme.

  az biraz karakter taşı. az biraz..
 • tepkim, ''hadi lan ordan yavşak!"
 • "bu memlekette garibiz; haketen garibiz..." derken gözleri dolmuş :(

  garipsiniz tabi.
  garip garip hareketler.
  özür dilerken bile garipsiniz.

  ayrıca özür dilediği falan yok.
  aslında var ama izmir'in dağlarına küfür ettiği için üzülenlerden değil.
  başkasından.