şükela:  tümü | bugün
  • abdülhamit'le erdoğan'ın düşmanlarının aynı olduğunu savunmuş... ba ba ba...

tipik sakarya üniversitesi "hocası"

http://i.imgur.com/obxqkdv.png
  • kendisini her dinlediğimde spontane sarfedildiği halde duvara asılacak bir kaç aforizma (bizzat kendisine ait tabiki) duyduğum entellektüel.
  • konuşmalarını dinlerken her kelime, mimik ve ifadelerini pürrrr dikkat izleyip anlamaya çalıştığım, muhakeme tespit ve sonuçlarını çok orjinal bulduğum seçkin münevver. şiddetle tavsiye edilir.
  • şu an trthaber'de konuk olarak konuşuyor: "batı'ya ortadoğu'da ticaret yapmasına izin veririz, korkmasınlar", "ortadoğu ülkeleri arkamızda", "işte suudi uçakları geldi, 150000 kişilik ordu falan deniyor" ve daha niceleri efsane cümleler kurmuş akademisyen.

allah öğrencilerinin yardımcısı olsun
  • komplo teorisi profesörü.

10 dakikadır dinliyorum, akademisyen kimliği ile tek bir bilimsel tespit yapmadı. analizleri kahvehane dayılarından hallice. yok pokemon go uluslararası casuslul operasyonuymuş, yok türk dizileri mili ahlağımızı bitirmek için palazlandırılmış, yok elvada rumeli dizisi kasten müslümanları kötü göstermiş. pes artık!

derslerinde de bu zırvalardan bahsediyorsa lisans seviyesinde taşra zihniyeti empoze ediyor demektir. yazık o öğrencilere!
  • atatürk medeni kanunu isviçre'den direkt aldığı için milli değildir iddiasında bulunan şahıs.
    ben sadece soruyorum diyerekten çok zekice hamle yaptığını düşünüyor.
    katıldığı program: türkiye'nin nabzı. konu: abdülhamid dönemi
  • lafi dolastirdi, dolastirdi, o ornekten gecti, bu ornege girdi"ebu bekir el bağdadiile atatürk ayni kefededir tarih onunde" dedi.

son yumurtasi da "ısvicre medeni kanununu ulkeye getiren kisi (ataturk) milli midir degil midir cevabi size birakiyorum" sorusuydu.

bu medrese kafalılarin utanmaları da kalmadı artik. akıl ve zihinle düşünerek modern dunyayı anlamaya çalışan insanlarla; ileriyi geride arayan yobaz zihniyetler arasındaki çatışmadır bu. yobazların toplum önüne çıkma fırsatı var artik ve bu yobazlar tevazü gorüyorlar halkın bir kesiminde.

bunlar buldular ortami laik cumhuriyeti kuran kesime "çakmaya". durmazlar da bir süre daha.
  • "yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştihâ sizin,
    doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin."

diyen tevfik fikret'i sevmemesine hiç de şaşırmadığım, aydınlanma düşmanı profesör. akademi kimlerin eline kaldı? yazık...
  • medeni kanunu isviçre'lilerden alınması sebebiyle cumhuriyet kurucularına "gayri milli" yaftası yapıştırmış profesör.
    kaynak: 23 eylül 2016 haberturk yayini.

akademik ünvanları sebil dağıtıyorsanız bilelim arkadaş.

aynı yayında, doğu perinçek'in abdülhamit borsa oynardı deyince fatal error verip nasıl savunacağını bilememiştir.

yanlış idol seçmişsiniz kardeşim. abdülhamit nerden tutsan elinde kalıyor.

şener şen'in "banker bilo" filminde "yaptım. yaptım ama bir sor niye yaptım" demesi gibi savunuyorlar.

kardeşim adam koca donanmayı çürüttü mü?

sadrazamını 8 kez azledip 9 kez atayan adamın tutarlı olduğunu nasıl savunursunuz?

feslinin diplomalısı.