şükela:  tümü | bugün
  • ege üniversitesinin yeni öğrenci bilgi sistemi. açılımı "ege bilgi yönetim sistemi" imiş.

ege üniversitesi geleneği bozmamış ve türkiye'nin en dandik öğrenci bilgi sistemini kullanıma açmıştır. mühendislik öğrencisi olan kişinin* tıp fakültesinden ders aldığını ve derslere düzenli gittiğini göstermesi bunun en net kanıtıdır.

edit : ilk giriş şifresinin ^ # $ * gibi karakterler içeriyor olması birçok öğrencinin sisteme hiç giriş yapamamış olmasına sebep olmuştur.
  • 48 olan dersi dd 50 olan dersi fd gösteren sistem.
  • (bkz: ebişmek)
  • sistemde bulunan transkriptte bir benim mi agno'm yanlış hesaplanmış arkadaş! bir de öğrenci işlerine attığımız maillere dönmüyorlar. bu durumdan dolayı bir daha mağduriyet yaşatırlarsa, kendi öğrencisini en çok öpen üniversite olabilir.

davalara doymayın ulan!

http://gundem.milliyet.com.tr/…/1456593/default.htm

http://www.habername.com/…lumu-bas-ortusu-69693.htm

(bkz: #23035638)
  • öğrenci işleri daire başkanlığı ile konuştum haberler iyi*

siktiğimin yeni sisteminden dolayı agno'lar yanlış hesaplanmış. o yüzden sistemden notlar hariç herşeyi kaldırmışlar, birileri daha uyanıp başımıza kakmasın diye.

ama şöyle bir şeyi gene tekrar edeyim. kadın sabahın 8.30'unda bile sakin konuşamıyor arkadaş.
  • gayri ihtiyari ebesinin.ege.edu.tr diye okuduğum, girmenin imkansız olduğu web adresi.
  • (bkz: marmara üniversitesi bilgi yönetim sistemi/#17978192)

bu üniversite otomasyon sistemi 40 üniversite ile türkiye pazarında lider konumdadır. aynı sistem ege dışında birçok üniversite'de kullanılmaktadır.
  • alt sınıfların farklı bir yönetmelikle okumasından dolayı çoğu dersinin bizim aldıklarımız dersler olmadığından yola çıkarak, 4. sınıf öğrencisi olup haziran'da mezun olacak şahsıma 1. sınıf muamelesi yapmakta olan sistemdir. hayatımda almadığım dersleri gösterdiği yetmiyormuş gibi, mezun olmak üzere olan sınıf arkadaşlarımın da bu son dönemlerinde "üniversite yaşamına geçiş" diye bir ders alacağını iddia ediyor. iletişim fakültesi kayıt günleri 13 ve 14'ü, bakalım bu sefer nasıl bir kayıt skandalı yaşanacak.
    ayrıca ben de anlamıyorum gerçekten bu okulda bilgisayar mühendisliği bölümü var kocaman, ege meslek yüksekokulu'nda bilgisayar programcılığı var, tire-kutsan meslek yüksekokulu'nda bilgisayar programcılığı var. bu okul nasıl böyle acayip sistemler yapıyor...

kayıt sistemi de yine değişti, geçen dönemki gibi sanmayın. gerçi böyle diyorum ama öğrenci işleri daire başkanlığının internet sitesinde yazanlar ile fakülte sitesinde yazanlar da örtüşmüyor.

ayıptır... mühendislik fakültesi konusunda aşmış bir üniversitenin köklü bilgisayar bölümleri var, bunlar bilgi sistemi yapmayı bilmiyor. şu okulu bitiriyorum ama, bir kere bile doğru düzgün kayıtlanabildiğimi görmedim. ya ders programı sorunlu çıkar, ya da kayıt sistemi zaten evlere şenlik bir lanettir...
  • ege üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümü tarafından yapılmayan sistemdir.

kızmak için buyrunuz (bkz: ünipa)