şükela:  tümü | bugün
  • iki aile dizisinde emre kınayın ortanca kızını oynayan ve yeteneksiz olmayan çocuk oyuncu.
  • 26 kasım 1990 doğumlu çıtır* aktris; genç yetenek. severek takip ediyoruz kendisini.
  • zamanında gümüş adlı dizide halanın, daha sonra hatırla sevgili ye geçiş yapıp ahmet in halası olan oyuncunun, üvey kızı olarak görünen oyuncudur. sonra da hep beraber yurtdışına gittiler zaten dizide.
  • iki aile de kardeşi rolündeki kızıl saçlı şirineyle beraber çok saçma ve uyduruk bir gofret* reklamında oynayan oyuncudur. yazık etmesin kendisine diyor esenlikler diliyorum.**
  • eyvah halam adlı diziyle ekrana dönüş yaparak yazlık dizilerden birini seyretmemiz için bize sebep vermiş aktris. (bkz: hastasıyız)
  • furkan kızılay ile birlikte ufo vantilatör reklamında oynuyor.
  • ev filminde çok başarılı oynamıs, tüm dizilerde gördügümüz aglayamayanların tam tersine gayet inandırıcı olmuş, abidik gubidik reklamlar yerine bu tip işlerde izlenesi, egitim aldıgını umdugum oyuncu.
  • dün 'film analizi-haneke ' seminerinde yanımda oturan muhabbeti güzel, göz rengi bulunamayacak cinsten, azimli, tatlı, güzel bir oyuncu. mimar sinan üniversitesi tiyatro bölümünde okumaktaymış. kendisiyle nice seminerlere diyelim.
  • firar da oynuyormuş efendim hayırlısı diyelim...
  • kadıköy-beşiktaş vapurunda sık sık karşılaşabileceğiniz oyuncu.