şükela:  tümü | bugün
  • iki aile dizisinde emre kınayın ortanca kızını oynayan ve yeteneksiz olmayan çocuk oyuncu.
  • 26 kasım 1990 doğumlu çıtır* aktris; genç yetenek. severek takip ediyoruz kendisini.
  • zamanında gümüş adlı dizide halanın, daha sonra hatırla sevgili ye geçiş yapıp ahmet in halası olan oyuncunun, üvey kızı olarak görünen oyuncudur. sonra da hep beraber yurtdışına gittiler zaten dizide.
  • iki aile de kardeşi rolündeki kızıl saçlı şirineyle beraber çok saçma ve uyduruk bir gofret* reklamında oynayan oyuncudur. yazık etmesin kendisine diyor esenlikler diliyorum.**
  • eyvah halam adlı diziyle ekrana dönüş yaparak yazlık dizilerden birini seyretmemiz için bize sebep vermiş aktris. (bkz: hastasıyız)
  • ev filminde çok başarılı oynamıs, tüm dizilerde gördügümüz aglayamayanların tam tersine gayet inandırıcı olmuş, abidik gubidik reklamlar yerine bu tip işlerde izlenesi, egitim aldıgını umdugum oyuncu.
  • dün 'film analizi-haneke ' seminerinde yanımda oturan muhabbeti güzel, göz rengi bulunamayacak cinsten, azimli, tatlı, güzel bir oyuncu. mimar sinan üniversitesi tiyatro bölümünde okumaktaymış. kendisiyle nice seminerlere diyelim.
  • firar da oynuyormuş efendim hayırlısı diyelim...
  • kadıköy-beşiktaş vapurunda sık sık karşılaşabileceğiniz oyuncu.
  • firar dizisinde oynayan başrol oyuncusu henüz 90 doğumlu iken bu başarıyı nasıl yakaldı ne yaptı,ne etti merak ediyor insan.ne yer,ne içer ne,okur bize acil bunları anlatması lazım.yoksa bu işte bir torpil kokusu falan mı var diye aklıma getiriyorum hani.