şükela:  tümü | bugün
  • ozan doğulu'nın karısının ismi. ozan doğulu da kenan doğulu'un abisi. vouge türkiye dergisinde bugün ne giydim köşesine konuk olmuş ocak ayında. ayakkabılarının çoğu christian louboutin sanırsam. zengin etmişler markayı.

not: para olaydı biz de giyinirdik o kadar demek istiyorum kendisine.

http://vogue.com.tr/…-giydim/9-ocak-2013-ece-dogulu

not 2: ukteydim doldurdular.
  • 89'lu olan ama kesinlikle çok daha büyük gösteren insan. ozan doğulu'nun eşi. şaşkınlığım üçüncüye hamile olmasındandır. kadını ne zaman görsem ya gebe ya yeni doğurmuş :) elalemin derdi beni germedi tabiki de maşallah kendisine.
    eskiden hatırla sevgili popülerken facebookta üyesi olduğum "hatırla sevgili makes me cry like a little girl and ı am not ashamed it" diye bir grup vardı. bu kızımız da o dönem bu grubun admin'iydi. soyadı orda dikkatimi çekmişti network'ü koç üniversitesi'ydi vs. kısmet nasip işte ayıla bayıla izlediği kendisini ağlatan dizideki başrolle şimdi elti oldular :) neyse yazıyı bana yazdıran şey yeniden gebe olmasıdır maşallah kıza henüz 25'inde 6 yaşında kızı var, bir kızı daha var, birine de hamile. bana garip geliyor böyle okumuş etmiş kızların hemen evlenip teker teker çocuk yapması. neden bilmem.
    edit: 88'liymiş ama bu bilgiyle de geçerlidir tüm söylediklerim. 6-7 ay için argümanlarımdan vazgeçemeyeceğim :)
  • beren saat'ten kat be kat çirkin olan eltisi.
  • bi rivayete göre ozan doğulu hayranıymış küçüklüğünde. (malum yaş farkı) kenan doğulunun her konserine katılıp en önce ozan doğulunun ilgisini çekmeye çalışırmış, başarmış hamile kalıp evlenmiş falan filan. şuan heycanlı izliyorum da ondan şeyettiim.
  • elimize dogdu derler ya, oyledir. harb-is bloklarindan bebekligini bilirim. gordugum yerde cenk'i soracagim, nerde lan bu adam?

sevgilerimizi gonderelim..
  • eltisi beren saat'i baya bir kıskanan kadın.

e haksız da sayılmaz, beren saat'in yanında çok çirkin kalıyor bu bir. ikincisi, beren saat'in oyunculuk kariyerinde sağladığı başarı. şahsen oyunculuğunu berbat buluyorum ama bu konuda hakkını vermeliyim: görece iyi yapımlarda oynadı ve magazin gülü olmayarak ulaşılmaz, prestijli bir imaj çizdi. ece doğulu'nun kariyeri yok, zaten 19 yaşında evlenmiş ya yuh! beren saat'se kariyerini sağlamlaştırdıktan sonra 31 yaşında evlendi.

beren'in düğününün hemen öncesinde ece'nin hamile kalması, beren'in "doğulu ailesi erkek bebek istiyor" söylemi filan hepsi buna işaret.. ne diyelim en fakirinden en zenginine, kuma gemisi yürür elti gemisi yürümez lafı çoooook doğruymuş!
  • ya eltisi tuğçe kazaz olsaydı dediğim kadın.
  • birinin eşi olduğu için kendisi ile ilgili burada başlık açılmış insan. sonra bu insan kalkmış beren saati falan kıskanıyor. adama deli derler.
  • beren saat'in fanlarının komik bir şekilde saldırdığı kadın.neymiş beren'le araları açıkmış beren'i kıskanıyormuş hahah önceden de tuba büyüküstün kıskanıyordu efenim durduramıyoruz.

bide işin üzücü ve sıkıcı yanı var. beren fanlarının ece doğuluya "kuluçka makinası" "anca hamile kal" "kıskandı hamile kaldı" gibi iğrenç cümlelerle saldırması gibi.bu arada unutmadan söyleyeyim beren 2 senedir bu yana çocuk sahibi olmak için tüp bebek tedavisi görüyor.ağzınızdan çıkanı dikkat edilmesi ne kadar önemli dimi.

neyse.
  • boş gezenin boş kalfası onlarca tanınmış kadından biri. ünlü demiyorum, çünkü sokakta görenlerin çoğu tanımaz herhalde. bir meziyeti de yok, küçücük yaşta evlenip tek meziyeti tüketici olmaktan mutsuz görünmüyor. evlenip çocuk bakmak demiyorum. çünkü kendisi bakmıyor çocuklarına, bakıcılar var ne de olsa. herhangi bir konuda kendini geliştirmiş gibi de görünmüyor.

bunları elbette kadın düşmanlığımdan söylemiyorum. tam tersine, böyle işe yaramayan kadınları gördükçe kadınlar adına kahrolduğum için söylüyorum. bu arkadaşımız gibi bir kaç örnek görenler, kadınlar için en büyük mutluluk yolunun paralı koca olduğunu zannediyorlar. erkekler de kadınları sadece koca parası yemekten mutlu olan, tek ideali koca parası yemek olan insanlar olarak görüyorlar. bir de çalışmamak bir statü simgesi olarak görülüyor orta ve üst sınıfta bunlar yüzünden. bir kaçı şansına evliliğini yürütebiliyor. ama bunlara özenip de ayaklarının üzerinde durmayı erdem bilmeyen bir çok kadın da kocasından ayrıldığı zaman bir hiç olacağı için ayrılamıyor ya da ayrılıp alışmadığı şartlara mahkum oluyor. kocası ozan doğulu arkadaşım dediği bir kadınla samimi görüntülenmiş mesela. bir şey olsa da aralarında ece ayrılamaz, çünkü işvereni kocası gibi görünüyor.

bir yağmur sarıoğlu örneği karşısında ece doğulu, yasemin ergene gibiler gelin evi programına çıkanların bir level üstü ancak, o da paradan. yazık.