şükela:  tümü | bugün
 • muhteşem insan.*

  (bkz: ilk entrin ben olayim dedim)` :swh`
 • "hecelerken" kelimesinden "hele" çıkarınca ortaya çıkan "hede".
 • alıngan şahsiyet
 • zamanında hakkında yazılan haklı veya haksız olumsuz entryler nedeniyle ortalığı birbirine katmış kişi. bu nedenledir ki ssg tarafından adına açılmış başlığın bir kaç kez gözden geçirimiş, toplu entry silinmeleriyle oluşabilecek hukuki sorunların önüne geçilmeye çalışılmıştır. durumun pek değişmemesi üzerine(etki tepki hadisesi) yazı yazanların dikkatini çekmek maksadıyla ssg tarafından bir açıklama konmuş, "aman, yapmayın, etmeyin" denmiştir.

  bunun üzerine mizah yönü güçlü yazarlarımız, ece erken' in ne kadar değerli bir insan olduğu yönünde türlü açıklamalar yaparak hiçbir şekilde hakaret içermeyen, çok seviyeli ve cidden dalga geçen entryler yazmışlardır, bu sivil, legal ve haklı tepki nedeniyle ece erken avukatını devreye sokmuş, değerli meslektaşımın talebi üzerine, biraz da ece erken'in sözlükte bahsi geçmeyi hakkedecek bir kişi olmadığı haklı düşüncesiyle ssg başlığa girişi kapatmıştır. aslında bu ece erken' in sözlükten görebileceği en ciddi tavırdır ama ece erken' in konuya böyle bakabileceğini şahsen hiçbir zaman düşünmedim.

  herneyse, artık sözlük entry denetleme uygulaması daha kurumsallaştı, hukukçuların görüşlerini belirtebildiği bir platform oluşturuldu ve olayın üstünden de uzun zaman geçti, bu başlığın kapalı kalması onun çok güzel ama başka da bir özellliği olmadığını düşündüğüm bir insan olduğu gerçeğini yazma imkanından yoksun bırakıyordu beni, ki bu da hiç önemli değil, zira ece erken önemli değil benim için, sözlük'e bir şey olmasın.
 • eksi sozluk tarihine adini yazdirmayi basarmis nadir sozluk disi isimlerden biridir.. burada binlerce unlu simaya yuzbinlerce negatif yorum yapilirken sadece kendisi cikip da bunlarin "hakkinda yazilan asagilik maillar"** olduguna inandigini beyan etmis, boylelikle sozlugun belki de ilk kez yasal tehdit ile kendini sinirlamasina neden olmus insandir.. sirin sarisin bir bayandir, ara sira fena halde yonca evcimik'i hatirlatir..

  edit notu: icimde bu entrylerin kisa surede silinecegine dair bir his de yok degil..
 • televizyonda gorundugunden cok daha guzel birisi bu.
 • kendi sunduğu bir sabah programında "kader" isimli bir $arkıcıyı konuk ederken jest olsun hesabı kahpe kader adlı $arkıyı söylemi$ biridir.fazla da yoruma gerek yoktur.

  -evet $imdi konuğumuzu çağırıyorum sayın izleyenler
  -kaderrrrrrrrrrrrr kahpeeeeee kaderrrr !!

  geriye felç olmu$ konuk kalır..
 • sözlükteki başlığı entrylere açık hale getirildiği gün sözlükte iki ivmelenmenin gözden kaçmaması gereken kişi..
  (bkz: popüler entry silinme sebepleri) (bkz: götümüze girebilir)
  (bkz: çaylak sayısı)