• bir futbolcuyu gülümsedi diye yönetime şikayet eden kadındır.
    instagramdan profiline girip gülücük gönderdim.
  • 19 yaşındaki bir kadının “ifşa”sını (!) reyting için programında paylaşmıştır. her sabah utanmadan onun bunun dedikodusunu yaparak para kazanmaktadır kendisi. çok yazık
  • son günlerde "kendisine mesaj atan fenerbahçe'li futbolcu" meselesi ile gündeme gelen bir tür sunucu.

benim asıl anlamadığım nokta şu ki, bu mesajı atan futbolcu muhtemelen fenerbahçe altyapısında falan oynuyor olsa gerek. zira ece erken 12-16 yaş erkek çocuklar için bir ütopya 16+ yaş için ise oldukça itici bir profil. neyse başımızı belaya sokmadan, türlü ithama maruz kalmadan uzaklaşalım başlıktan. neme lazım yarın magazinde "ece erken'e gülücüklü hede yazan suser" olmak istemiyorum, anlıyor musunuz beni?
  • reynmen'i karalamaya çalışma çabası çok acınası ve beyhude. ondan sana ekmek çıkmaz, kimse de reynmeni linç etmeye kalkmaz. çünkü hiçbir suçu yok. yazık ya programda çırpınıyorsunuz biraz olsun konuşulmak için :) ayrıca davut güloğlu'nun eski sevgilisinin millete ders vermesi de komik.
  • birazcık tanısaydın range rover' ı ve villası olmasına rağmen kendisiyle hemen evlenmeyi düşünmezdin diye düşündüğüm kadın.
  • hoşlandığı adamı kıskandırmak için, ınstagram'da bulduğu çiçek fotoğrafını kendine gelmiş gibi paylaşan, 41 yaşında, başından 2 evlilik geçmiş, 1 erkek çocuk annesi kadın.

sanırım yeterince açıklayıcı oldu.
  • küs olduğu kişilerin arkasından onları birbirine düşürmeye çalışması çok eğlendiriyor beni valla.
    tamamen atıyorum mesela demet akalın yürürken magazin muhabirleri: alişan bey hakkında ne düşünüyorsunuz? diye soruyor
    demet akalin: duyamadım* kim alişan mi? haa ne düşüneyim birşey yok diyor.

ece erkenin yorumu: ya ohaaa resmen alışana sen kimsin dedi. anladın mı. tanımadı bile. yıllarca süren dostluğunu bir kalemde sildi yuhh. kavgada düşmana söylenmez bu. falan diye ahsgaggaga kendince fişteklemekte sınırsız bir gayret gösteriyor.

haa demet akalini hiç sevmem yemin ederim sadece örnek olsun diye verdim. demet akalın yerine başka bir ünlü koyulabilir.
  • politik olmaya çalışırken o kadar itici ki herkese yağ çekme çabası gerçekten mide bulandırıcı
  • https://www.posta.com.tr/…saplari-ifsa-oldu-2240386

instagram'da bir sürü sahte hesabı olduğu deşifre olan ünlü şahıs. harbiden bunu neden yapıyor?
  • t: fake hesapları ifşa olan sunucu.

doksanlı yılların ikinci yarısından beri ekranda. onca yaşanılana, döneminin/modasının geçmesine rağmen hala sunuculuk yapabilmesi emine erdoğan‘a bağlanmaktadır. gelecek bu l..i de silecek ama ne zaman?

kaynak
hesabın var mı? giriş yap