• az önce galaksi klibine denk geldiğim ve bu kadar itici bir şey daha önce izledim mi acaba diye kendimi sorgulamama sebebiyet verdirmiş kadın.

yahu kimse demedi mi bu figürler ne, bu hareketler, bu ani kasılmalar, tipler, mimikler ne diye.

hadi her şeyi geçtim, çoğu figür müzikle bile uymuyor.

ayrıca ifadeleri o kadar kötü ve iticiki yemin ederim libidom düştü.
  • hayatımda hiç bu kadar yanaklı bir insan görmedim.
    1998’liymiş, 57 yaşında gözüküyor.
  • yağ oranı yüksek bir hanım kıza benziyor.
  • klibi çekmişler ve sanırım hiç izlemeden servis etmişler. bu kadar kötü dans, cast, görüntü yönetmenliğinin başka açıklaması olamaz. her şey maliyet değil bundan daha düşük maliyetle 100 kat iyisi çekilebilir.
  • allah kahretmesin radyolar sürekli çalıyor. hayır ne dediği de anlaşılmıyor ki. "hıdrıbıdırrı önce zıttırıbıttırı önce geldim beri beri beri" gibi bir şeyler anlatmaya çalışıyor ama tam anlayamadım. hayatı tehlikede de yardım falan mı istiyor acaba?
  • galaksi diye bir şarkısına denk geldim, şarkı da klip de o kadar kötü ki ajdar bunun yanında sting gibi durur
  • kolay ece mumay tarifi:
    bir adet ragga oktay'ı alıp kadınlaşıncaya kadar 30 volüm oksidan içinde bekletiyoruz. daha sonra kendisini halk eğitim asenkron dans kursuna yazdırıp ertesi gün kurstan alıyoruz. daha bozuk bir türkçe ile daha hızlı şarkı söylemesi gerektiğine kendisini inandıracak bazı telkin yöntemleri ile üç saat yoğurup dinlendirdikten sonra eline mikrofon veriyoruz. ece mumay'ımız hazır. afiyet olsun.
  • herkes delirmiş sanırım. kız bildiğin ergen gitarcı. bunlardan 100 tane var memleketimin her sahilinde. akordu bozuk bir gitarla sallanan bir ritmle tır tır gitar çalıp saşkı söylüyor. bu kadar çok beğenilmesini anlamak mümkün değil. insanlar videolarının altında gitar hakkında yardım, tavsiye falan istemiş. kız gitarist değil ki. kendisine eslik edebilecek kadar tıngırdatıyor sadece. kız çok genç ve daha çoook yolu var bu haliyle bunu beğenenlerin olduğu bir ülkede irem derici lerin star olması normal sanırım. ooof daral geldi.
  • kasım şeren gibi dans eden şarkıcı.
  • benim dinlediğim kız ile burda övülen kız farklı kişiler herhalde. doğrulamak için baya link tıkladım. bu sese, yoruma güzel diyen gitsin kulağını yıkattırsın.

galaksi klibine gelirsek, onu da radyoda dinlerken dediklerini anlamadığım için izledim, hiç mi güzel bir crop top alacak paran yoktu da penti sütyeniyle klip çektin.
    tişört ve şortla yüzmene zaten anlam veremiyorum, daha hilafet gelmedi yavrum mayo bari giyseydin.
hesabın var mı? giriş yap