• diyarbakırlı fenomenimsi
  • mide bulantısı sebebi.nereden karşıma çıktı bu benim
  • sende hızlısın kendi çapında.
  • tiktok miktok bilmem, şarkı da klip de on numara olmuş. ekşide itin götüne sokulma şartlarının tamamını taşıyor orası ayrı*.
  • kürdish lopez.
  • şarkı saçma olsa da garip bi şekilde dinlettiriyor. gerçi nakarat kısmı dışında ne dediğini hiç anlamıyorum ama olsun eğlenceli bi şarkı kız da çok sevimli bence
  • buralar değerlenicek. ama ''işte fenomen budur'' demek ne derece doğru bilemiyorum. sonuçta fenomen olduguna toplum karar verir.

edit: buraların değerleneceğini sanmıyorum *
  • son olarak 'hıyar' diye bir şarkı çıkarmış, 10 saniye falan dinledim daha sonra elanur bela'dan özür diledim. kız yine iyi iş çıkarmış bu bildiğin çamur amk.
  • tanım: ne olduğunu anlamadığım kişi

zamanında size ettiğim küfürler için
    özür dilerim arsız bela
    özür dilerim doa
    hatta senden de özür dilerimajdar
    emin olun bu tiktok ürünlerinin yanında sizler birer sanat güneşi zeki müren gibi kalıyorsunuz...

edit: youtube'den eski videolarına bakmak için girdim ve arsız bela'nın hala piyasada olduğunu öğrendim valla çocuk düzeltmiş kendini artık bağırmıyor.
  • tanımadığınız bir insandan en fazla ne kadar nefret edebilirseniz görüntüsünü, sesini gördüğümde o hissi yaşıyorum. buram buram kalitesizlik kokuyor varoş.
hesabın var mı? giriş yap