şükela:  tümü | bugün
  • kafeinsiz youtube kanalında berk gün ile birlikte #buhafta# programlarını yapan, kafeinsiz'in chief editor'u, itü mezunu bir şahsiyet.
    geek evreninde gerekli olan güzel, bakımlı, aptala sarmayan muhabbet yapabilecek, gelişime açık bir insan.
    umuyorum kafeinsiz'in kendisinin videolarında artan izleyici sayısını fark eden diğer kanallar da güzel, diksiyonu düzgün, motive, bakımlı, gelişime açık insan açığını kapatır.
  • hem çok güzel hem karşına al 2 muhabbetin belini kır sana yeni muhabbet açsın o konuşsun sen dinle tarzı bir insan bu arada güzel demiş miydim? güzel.
  • karşısına oturup saatlerce geek muhabbet çevirmek için can attığım, işini ciddiye aldığı her halinden belli olan bir insan kendileri. vakti zamanında itü’ye kaydolurken kendileriyle tanışmıştım ve bana verdiği bir tavsiye çok işime yaramıştı. o hatırlamaz asla ama ben unutmadım. * he bir de çok güzel kız.
  • babası komutan, annesi ressam olan bir insan evladı. ömrü ülkenin farklı şehirlerinde geçmiş, lise yıllarından itibaren ise istanbul'a tutunmuş birisidir. tam bir kitap kurdudur ve film - dizi aşığıdır. kitap ve film merakı ailesinden gelir. bugünlerde kafeinsiz adlı bir youtube kanalında dizi - film - kitap yorumluyor ve kafeinsiz.com ’da editörlük yapıyor.

kafeinsiz gibi dizi-film yorumuna dayalı bir kanal için bence ece biçilmiş kaftan. kız işini çok ciddiye alıyor. ve zaten böyle kitap-film-dizi- oyun kafasında biri olduğu için iş teklifi almıştır, tipi iyi olduğu için değil yani. bu alandaki yeteneğinin yanında bir de güzelliğinin olması resmen çayın yanında ikam edilen o beleş ve lezzetli kurabiye gibi...

itü'nün zorlu yollarında jeoloji mühendisliğiyle debeleşirken aradan böyle bir kariyerin pırtlaması bence onun için mikimmil! umarım devam eder ve kendisini daha iyi yerlerde daha eğlenceli işler yaparken buluruz. zira jeoloji mühendisliğinin tozlu - topraklı yollarında heba olmasını istemeyiz bu güzel geek ablamızın.