şükela:  tümü | bugün
666 entry daha
  • normalde bu kadını sevmem. son dönemlerdeki popülizm pr'ı beni irite etmişti. hala da ediyor ama şu tespitten saksıya fesleğen gibi oturturum anlamı da çıkar.

kadın haklı.
  • habertürk'te moderatörlük yaparken sevmediğim ama show haber performansını taktir ettiğim kadın.

güzel olduğu kadar akıllı da.
  • yapacagi yorumlarin denetlendigini armagan caglayan’a kendisi soylemistir. adam secip fuze atmak kolay. arda turan, sule cet, fransaya laf atmak zaten kolay olan, twitterda binlercesi yuruyor. ak parti yonetimi ve cumhurbaskanligina yapacagi bir yorum varsa bekleriz, iste o zaman youtubeda yorum yapmaya baslar. kocasi kanal d haber kendisi showda tatli su yandasligi yapiyorlar. bazilari da cok tassakli buluyormus bu ablayi. bugun hepsi havuz medyasi olmus ulusal kanallarda kadrolu olup, ruhunu satmamis, gercege sirtini donmeyen tek bir insan kalmadi. ece uner de bunlarin icinde siradisi bir usluba sahip sadece.
  • yapacağı yorumların denetlenmesi neden zorunuza gidiyor bir türlü anlamıyorum. kadın bir kurumda çalışıyor, ekran önünde, uyması gereken kurallar, evde bir çocuğu, geçindirdiği bir ailesi olan bir kadın değil mi bu? bol keseden sallıyorsunuz kurallara uymak zorunda olan insanlara.
  • yorumları beni ilgilendirmiyor. show haber çok kötü ama kendisi çok güzel. sesi, duruşu ve yüzü ile eşinin hayatına +10 yıl katar. sabah bir kalkıyorsun bu kadın o gözlerle sana bakıp günaydın diyor.
6 entry daha