• bu kadını bir tek ben mi hülya avşar'ın yaşı ilerlemiş haline benzetiyorum dediğim spiker.
  • normalde bu kadını sevmem. son dönemlerdeki popülizm pr'ı beni irite etmişti. hala da ediyor ama şu tespitten saksıya fesleğen gibi oturturum anlamı da çıkar.

kadın haklı.
  • tüm röportaj boyunca alttan alttan kendini övdü durdu. çalışma arkadaşlarına sabir dilerim
  • armağan çağlayan'a konuk olduğu programı keyifle izledim. kendisine popülizm üzerinden yöneltilen eleştiriler bence biraz lüks kaçıyor. zira muadillerinin eğitim-kültür-üslup-yandaşlık seviyesi ortada. ece üner bunların içinde altın gibi parlıyor. keşke dijital medyada daha çok görsek kendisini.

--- spoiler ---
    "bir şeyle ilgili 'benimdir' dediğiniz zaman çok acı çekiyorsunuz. ben 'benimdir' demeyi bıraktım. çünkü gitmesine izin vermediğiniz şeyler sizden kaçıyor. onun için her zaman herkesin ve her şeyin gitmesine izin veriyorum. öyle daha huzur buldum."
    --- spoiler ---
  • "adaletsiz düzeni değiştiremezsiniz, ama adaletsizliğe karşı duruşunuzu değiştirebilirsiniz ve bunun da bir girişim olduğunu düşünüyorum" sözü günlerdir aklımdan çıkmıyor.
  • "muhalif çıkış" nerede? herhangi bir muhalif çıkışı falan yoktur.
    toplumda herkesin zaten hali hazırda hem fikir olduğu konular hakkında, toplumla aynı doğrultuda nutuk atmak ne zamandan beri muhaliflik oldu?

meslektaşları cezaevinde çürürken, ülkeye girmesi yasaklanırken, tüm medya rte tarafından kontrol ediliyorken sesi neden çıkmaz ki?

madem muhalif, çıksın "ekonomi bok gibi" desin. "akp bu ülkeyi batırdı" desin. "insanlar aç" desin.

tamam iyidir, hoştur vs. ama muhalif falan değildir. gerçek gazetecilere ayıp. hapiste ölenlere ayıp. contrgerilla kurşunuyla ölenlere ayıp.
  • iyi ki bu pandemi zamanında +18 ve 65 yaşından küçük, yoksa onun zamanında üniversite sınavı soruları çalındı ve sınav iptal edildi diye travma yaşayıp hala her hafta bir gece uykusundan kabusla uyandığına göre, pandemi süresince sokağa çıkamayan yaş grubundan olsaydı her gece kabus görür ve artık sokakta yaşamaya başlardı.
  • ben burada dava yemeden nasıl bu kadına olan nefretimi kusarım yardımcı olur musunuz
  • popülist söylemlerle öne çıkmaya çalışan spiker.

ahbr'de çalışıp full time yandaşlık yapsa benim için daha az rahatsız edici olurdu.
  • bioshock infinite elizabeth çakması. sunuculuğunu da sevmiyorum, özgün değil.
hesabın var mı? giriş yap