• geri zekalıların gazını alan abla.

milliyetçilik desen var, cinsiyetçilik desen var. eli sikinde gezip duvarlara hynh yazan ekşici daha ne ister ki?
  • -illa şartsa- kim kardashian’a çok daha seviyeli, biçimde yanıt verecekken, cinsiyetçi, sığ ifadeler kullanmak... üstelik bunu bir kadın olarak, başka bir kadına yapmak...
    bir insanın götü, çükü, ağzı gözü seni ne ilgilendirir! zorbalığın gereği nedir!
    en iyimser tahlille cahildir.
    beri yandan ermenistan-azerbaycan arasındaki siyasi meseleler, kim’in fikrine veya -senin kafana taktığın- kim’in götüne indirgenmeyecek kadar ciddi bir meseledir. her türlü siyasi tarihsel bağlamını irdeledin de geriye bir magazin figürüne had bildirmek mi kaldı, yoksa siyasi bağlamlara inmeye götün yemedi de kim’in götünden alkış devşirmen mi gerekti!
  • atarla gundeme gelmeye calisan baska bir tv unlusu. beylik laflarla populer olmak derdindeydi, seviyesi bugunku soyledikleriyle iyice belli oldu. feminizm, kadin haklari diye bagirip dururken bahsettigi seylerin kapsamini bile bilmeden, gundem olmak icin ugrasiyormus meger.
  • amk evlatlarına koymuş demek dedikleri hala yok şöyle yok böyle olum elin orospusu işgal ettikleri toprakları bırakmamak için türkiye’yi kınıyor bizim kızımız da lafı çakıyor hala laf yapıyorlar olum sizin ölüp bittiğiniz bu avrupa işgal ettiklerini söylüyor ama bizdeki piçler hala orospuyu savunuyorlar
  • gaza gelmeyin, son tahlilde tüm siyasi ve milliyetçi tartışmalar bir kenara bırakıldığında kim kardashian’ın götü ece üner’den kat kat büyüktür ve ece üner’in laf sokarak mutlu olduğu durum kardashian için götündeki sivrisinek ısırığı kadardır. yapacak bir şey yok.
  • “nasıl gündem olunur?” dersi verendir. çok fazla hesaplama da gerektirmiyor.
  • bir çok meslektaşı gibi oturduğu koltuğu hak etmeyen insan. ne demiş de bu kadar gündem olmuş diye baktım. kim kardashian gibi kendisinden asla haberdar olamayacak birisi için neden seviyesini o kadar düşürmüş anlamadım. yani bu kadına giydirsen ne olur giydirmesen ne olur? ermenistan dış işleri bakanı mı? zaten bakan olsaydı da o lafı edebilir miydi ece üner? hem o üslup hiç haber sunan birine yakışıyor mu? bu haber sunan insanların mahalle kavgası seviyesindeki oktavlı sandıkları kamyon arkası lafları, o lafı söyledikten sonraki bak ne güzel söyledim bakışları? sanırsın az sonra eline çayı alıp çekirdek çitleyecek. haberleri izlemenin neden vakit kaybı olduğunu bir defa daha anladım.
  • birisi çok iyi yazmış; dilinin cinsiyeti erkek, erkek egemen vasatlık ve militarist çapsızlığin vücut bulmuş hali.

bir kadin olarak başka bir kadını bedeni ya da giyimi ya da bedenini sergilemesi üzerinden vurmak nasil bir basiretsizlik. ha yarın kadina şiddet haberi altında kadin haklari savunuculuğu yapmayacak olsa bir miktar çekilebilir en azindan kendi içinde tutarli bulurdum.

ayrıca kim denen kadin kim ya dediğini ana haberde diline doluyorsun, nasil bir nüfuzu ve etkisi var ki gündemine alıyorsun.
  • yaptığının cinsiyetçilikle ilgisi yok. götünden atma diye bir deyim var mı var. herkes için geçerli bir söz. ortada bir cinsiyetçilik varsa bunu yapan kim kardashian'ın kendisi zaten.
  • avam sunucu.

ne çok seviyosunuz 3-5 şak şak almak için boş konuşmayı.

haber sun hanımefendi. yorumcu olmak istiyosan başka bi' konseptle çık ekrana.
hesabın var mı? giriş yap