• tek tip oyuncuya mükemmel bir örnek. toplam üç mimik ve iki jestle hayat sürdürüyor. tatlı bir insan olduğunu söylemek mümkün keşke hep öyle kalsa hiç oyunculuk yapmasa. mesela ne biliyim reklamcılık yapsa. böyle toplantılarda falan yüz çizgileri net ve despot hatunlar lazım olur.
  • fox tv'nin kadrolu "evladı peşinde koşan anne"si.
  • neden bilmiyorum ama yüzü karşıma geldikçe içimde sıkıntı oluşan insanlardan, beş dakika yanımda dursa boğulurum gibi hissediyorum aslında iyi birine benziyor
  • yıllar önce oturduğu apartmandan, o dönem erkek arkadaşının köpeği olduğu gerekçesiyle kedisini terk eden bir ahlı.

düşünüyorum da, acaba hayatında o terk edişten beri kötü giden bişiler oldu mu? ne bileyim o köpeği bahane ettiğine değdi mi bu terk ediş?
    hiç mi özlemedin ?
    hiç mi merak etmedin ?
    ben seni merak ettim valla.
    nasıl gidiyor hayat?

şurup iyi bu arada, yıllardır bakılıyor, onu hiçççç düşünme, keyfi yerinde. o mutlu çok şükür.

ah almadan yoluna devam ettiği için olabilir...
  • ilk sunduğu sabah programına peri misali çıkmış, o zamanlar akıllara durgunluk verecek güzellikte olan şahıs sonradan güzelliğini bozmuştur.
  • bir şekilde charlize theron'a benzettiğim kimse. hatları benzemiyor ama çok havası var.
  • (bkz: zerda)
  • yumusacik bir ses tonuna sahip ama salak replikler soylettikleri icin harcanan yahsi bir kadin.
  • gazete haberlerine göre kendisi dizideki* rol arkadaşı halit ergenç'le birlikteymiş. ekşi sözlük magazin servisi bildirdi.*
  • buyu filminde cinlerin tecavuzune ugrami$.
    (bkz: ruhuma sahip olabilirsin ama bedenime asla)
hesabın var mı? giriş yap