şükela:  tümü | bugün
  • assassin's creed brotherhood oynayan bir yazar olduğundan (bkz: #24920282) bayan olduğunu düşünmüyorum. amma, hem assassin's creed brotherhoodoynuyor hem de bayansa* buyursun gelsin, evimin kadını olsun. **
  • talihsiz nickinin çilesini yıllardır çeken insandır.

kendisi erkektir. nickinde "ece" geçmesi bu muameleleri hak ettiği anlamına gelmez.

teşekkürler.
  • nicki yüzünden sözlükte bağyanların neler yaşadığını çok iyi anlamış olan yazar. ne zaman bi entry girse altında 30 dk sonra bir edit beliriyor 'lan erkeğim laaaan' diye hajshaj. her defasında gülüyorum ya, gülmeye de devam ederim bence.

sınırlı zamanda görüşmüş olsak da saçmalıklarıma şahit ettim kendisini. oturmaya gittiğimiz parkta uzaktan bankta oturup bi şeyler yiyen sincabı görüp aşırı sevimli olduğu için 'hiiiiaaaa' diye bağırdım önce. korkup kaçtığı için arkasından üzüldüm. sonra da banktaki poşeti alıp çöpe attım. attıktan sonra fark ettim ki o poşeti yırtmış, kenarından çıkarttığı minik ekmek parçasını yiyordu. 'niye attın onu yiyordu!' demesinin üzerine de çöpü karıştırıp ekmeği aradım:( evet.

dipnot: kendisine bana bazı önemli konularda sürekli cesaret verdiği için teşekkür ediyorum burdan tekrar. ama 25 yaşında olmasına rağmen insanları 36 diye kandırmasa iyi olur tabi.

edit: ulen erkek uleeaa! eheh.