şükela:  tümü | bugün
 • bogazici universitesinde okuyan, cosplayci bir kızımız.
  üslubu, hal ve hareketleriyle eğitim fakültesi öğrencisi stereotipine ait görünmekte, muhtemelen öğretmenlik okumaktadır.
  okulun 9000 küsür kişilik facebook grubunda kendi fotoğraflarını paylaşıp üzerine "üniversitemizde böyle muhteşem kareler de çıkabiliyor :)" yazdığı postuyla bilinir hale gelmiştir. çeşitli etkinliklerde değişik kostümlerle boy göstermekte, cosplay kariyeri adına gelecek vaadetmektedir.
 • yemeğim nasıl geldi kanalında konuk olduğu bölümde "görüp görebileceğiniz en iyi kanal bende" diyerek iticilikte zirve yaptığını sanmıştım, bir adım ileri taşıdı "fm gelmiş geçmiş en kötü oyundur ya ıyy" diyerek beni yanıltmayı başardı. gerekçesi de "hiçbir şekilde action yok, taktik sadece, hiçbir şey yok" diyor. bir oyunda strateji ya da taktik olması, hiçbir şey olmamasına denk bu hanım kızımızın gözünde. artık kafası mı basmıyor nedendir bilinmez. bunu söyleyen de lol oynayan bi cosplayci bu arada. kim olduğunu merak ediyorsanız "yemeğim nasıl geldi" kanalında konuk olduğu bölüme bir bakın, izlemeye tahammül edemezseniz alttaki yorumları okuyun, mevzuyu anlarsınız zaten.
 • porçay ile elma yemiştir, kayıtlara geçsin.
 • güzel bir cosplayer + youtuber.

  boğaziçi üniversitesinde fen öğretmenliği okuyor/okudu, mezun olup olmadığı konusunda emin değilim. instagram'ına baktığınızda ve youtube kanalına girdiğinizde vücudu üzerinden prim yapan biri olduğunu görebilirsiniz ama ilginç bir şekilde bu durumu eleştiresim gelmiyor. bu kız günlük hayatında nasıl giyiniyorsa videolarda da öyle giyiniyor, hiç "tepki alır mıyım?" diye korkmuyor ve üzerine yorumlardaki abazan saldırılarını siklemiyor. kimse de onu evonmoss gibi görmüyor çünkü evet, primi vücuttan yapıyor ama ortaya boş vakit geçirmek adına eğlenceli içerikler çıkarıyor. gayet usturuplu bir şekilde giyinip video çeken gamer kızların videolarının altında bile "sol elimde yazdım" gibi abazanlıktan ölen yorumlar görebiliyorsunuz. ** dolayısıyla ecem ne yaparsa yapsın birileri gelip ahlaksızca yorumlar yazacak zaten. bu durumu lehine çevirmeyi tercih etmiş ve abazan ergenleri izlenmesini artıran salaklar olarak görüp geçiyor.

  kendisiyle bizzat konuşmuş biri olarak gayet zeki bir kız olduğunu söyleyebilirim, hafiften şapşal davranmasına sebep olan bir sarışın ruhu var sadece. * cosplayleri de güzeldir.

  sempatik.