şükela:  tümü | bugün
 • 17 yaşında, bir grup psikopat şeytanın kurbanı olmuş, canice katledilmiş bir genç kız. cinayeti işleyenler, yardım edenler hâlâ pişkinlik etmeye devam ediyor. allah belalarını versin..

  kanser olmuş ve atlatmış. protez parası biriktiriyormuş. derken bir grup şerefsiz, hem de tam o yaşlarda çocuk sahibi olan bir grup şerefsiz bu kızı bir defineye ulaşmak için katlediyor.

  http://www.hurriyet.com.tr/…-korkunc-haber-40743682
 • şu ana kadar duyduğum, gencecik yaşına rağmen bir insanın başına gelebilecek en kötü şeyleri yaşamış genç kız. daha 18'ine gelmeden kanser atlatıyor, göğsünün biri alınıyor. ardından bu canavarlarla uğraşıyor, öz annesiyle arasını bozuyorlar. korku/dram filmi gibi bir hayatı var. öldürüldükten sonra atıldığı yer kızın öldükten sonra bile huzur bulamadığını gösteriyor. nasıl bir yaratık bu kadar vicdansız olur? hayret verici.
 • kanseri yenmiş fakat sapıkça, insanlık dışı hislere sahip bir adet oluşuma güç yetiremeyip, yenilmiş gül yüzlü kardeşimiz.

  yenemiyorsun. bu insan bile demeye utandığımız insanlar varolduğu sürece her an karşına neler çıkabilir bilemiyorsun. dün özgecan, bugün ecem, kim bilir daha adını bilmediğimiz, gündeme gelmeyen niceleri.. düşündükçe insanlığımdan utanıyorum. mekanın cennet olsun, sana bunu reva görenler vicdan azabından bir an bile huzur bulamasın!!
 • ecem'in meme kanseri operasyonu ardından protez için para biriktirdiği, annesinin erkek arkadaşı, katil zanlısı s** kara'nın define bulduğunu söylemesinin ardından sevindiği öğrenildi.

  hayatımda gördüğüm en büyük orospu çocukluğu bu. umarım hapishanede define için üzerinde çeşitli kazı çalışmaları yapılır.

  kanım dondu. ülkeyi kapatın gidelim. gerek yok.
 • neden amk neden ya, nasıl bir mutsuzluk içerisindesiniz de böyle şeylere kalkışıyorsunuz.
 • american horror story diye dizi varken her gün gelen yeni bir haberin ülke olarak gerçeğini yaşadığımızı gösteren vahşilik.
 • balçiçek ilter’in programında bu konuya değindikleri zaman ilgimi çekmişti, izlemiştim. katilin kardeşi, amcası ve yengesi ecem’in babasına öyle laflar etmişti ki ağzım açık kalmıştı.

  kızın ne kötü evlatlığı, ne taktığı piercing kalmıştı laf etmedikleri. hatta programdaki psikolog ve avukatla çatır çatır kavga ettiler. avukat “kızı kötülük kraliçesi yaptınız. daha 17 yaşında, kanser geçirmiş bir kız” deyince “annesinden saçı için 500 lira para istemesini biliyor ama” gibi korkunç, acımasız bir sürü laf ettiler. hatta ecem’in annesinin intiharından sonra bulunan mektupta ecem’le ilgili iyi şeyler yazmadığını söyleyince sanırım balçiçek ilter ya da stüdyodakilerden birisi “belki de başkası yazmıştır mektubu” gibi son derece mantıklı bir ihtimalden bahsedince celallenmişlerdi. daha da vites artırıp o dönem evinde uyuşturucu ve tarihi eser bulunduğundan hapiste olan katilin hiçbir suçu olmadığını söyleyip, ecem’in babasına “belki de siz koydunuz onları” demişlerdi.

  hafızam hiç iyi değildir aslında ama 17 yaşında kanser olan zavallı bir kızcağızın hikayesi olduğundan mıdır nedir, içime oturmuştu. bilgisayar oyununda gibiyiz, sayılı canımız var ve bunlar biz öldürsek de bitmeyecekler.
 • canlı bulunması için çok dua etmiştim... malesef gencecik pırıl pırıl bir insan daha bir cani tarafından katledildi... ebedi mekanında huzur bulması dileğiyle
 • (bkz: #73773364) şu entry'de söylemiştim,maalesef kötü haber geldi.en başından beri belliydi bu haberin geleceği ama kimse kötüyü düşünmek istemiyordu.

  hayatının baharında bir adet orospu çocuğu ve ondan aşağı kalmayan ailesi ve arkadaşları tarafından vahşice katledilmiş olan çocuk. özgecan kadar ilgi çekmemesi üzücü.küçücük yaşta kanserle savaşmış, tek göğsü alınmış çocuğa yapılan yakıştırmalar ona yapılanlar kadar iğrenç.

  ayrıca annesinin ölümü de intihar değil bence.annesi de öldürüldü.
 • 21. yüzyılda ülkemiz:
  kız çocuklarını diri diri toprağa gömmek
  cahiliyye devri

  3 yaşında bir kız çocuğunun tecavüz sonrası ölümünden hemen sonra...
  ne hayalleri vardır kimbilir... kanserden daha illetlerinin yüzünden..

  s u s u y o r s u n u z!
  etkilenmemek adına, aman ben birşey desem ne olacak adına..
  sol framede top olan maç başlıkları gördükçe ben sizin adınıza cidden utanıyorum.
  adam tecavüz olaylarına tepkisini verirken de tuttuğu futbol takımının amblemi olan paylaşımlarda bulunuyor mesela.
  camiilerde vaaz yerine maçlardan önce 2 dakikalık “kadınlara şiddet aşağılıklıktır” anonsu mu geçmeli?

  hani ortalıkta “kadınlar - erkekler” ile ilgili polemiklerde eskiden “şu kadınların hepsini öldürün de bi rahatlayın” diye takılırdım, maksat “biz de insanız” “meseleler o kadar önemli değil” demek adına.

  yanımızda bir adam olmadan zarar göreceğimizi düşündüğünden bir yuva kurmamızı isteyen ebeveynlerimiz

  aslında

  “en azından biri zarar versin” diye mi düşünüyor? çünkü durumlar bu kadar vahim, vasat, vandalca ve insanlık dışı bir hal almış durumda...

  bir gün;
  ben de bu sevmediğim sözü söylemiştim:
  “30 yaşındasın okuma,
  memursun, işin varsa niye okuyorsun
  okulun varsa niye çalışıyorsun” diye ardı ardına birçok kişiden laf duydukça
  “diri diri kızları gömseler de şu ülke bir rahatlasa” diye..
  ve bunu söylerken böyle olayları hiç kast etmemiştim... laf olsun diye söylediğim sözden şu iki gündür nasıl utanıyorum...

  ülke olarak geldiğimiz nokta.
  lütfen!
  ölmeyelim!