1. aramızda kalsın dizisinde eğinli bahattin usta'nın kızı ceylan rolünü oynayan güzel oyuncu.
  2. kendisi güzellik konusunda en asil duyguların insanı olup, 33 saat nöbet çıkışında bile kendisini izlettirmeden bir adım geri durmamıştır. tanım vermek gerekirse, aramızda kalsın dizisinde evin küçük kızını oynayan oyuncu.
  3. aramızda kalsın dizisinde bana göre gayet başarılı oynayan oyuncu. doğallığını ve güzelliğini de es geçmek olmaz. yalnız bir tavsiye vereceğim burayı okuduğunu düşünerek: günlük hayatında nasıl yapıyorsun bilmiyorum ama bence saçını bağlama açık dursun sana daha çok yakışıyor.

edit: 19 aralıktaki bölümde saçıyla ilgili tavsiyemi dinlediği hissine kapıldım, hep açıktı.*
  4. oynadığı dizileri, hatta kendisini hiç bilmem. sadece duru bir güzelliği var. düzgün yönetmenlerle, sanatçılarla, fotoğrafçılarla çalışırsa ekmeğini yer. çünkü ekranlarda gördüğüm kadarıyla, güzelliği ancak 3'de 1 oranında yansıtılabilmiş.

fotoğraf 1
    fotoğraf 2
    fotoğraf 3
  5. insanın aklına direk duru güzellik tanımlamasını getiren hatun kişi. böyle vamp, yırtarım dağları enginlere sığmam taşarım tarzı bir kız değil, sade, duru, öz bir güzellik. sempatik ve sıcak bakışları ile masum bir duruşu var. beğenmemek, hayran olmamak elde değil. aramızda kalsın dizisindeki rolü ile de kendisini beğenerek takip ediyoruz.

ecem çalık hakkında bilgi verin