• hacettepe üniversitesi psikoloji bölümünden mezun ol ve enerji yüklenmesini kabul et. psikoloji diyorum bak..

edit: yaşar üniv. mimarlık mezunuymuş yeşillendirip bilgilendiren yazarlara teşekkürler
  • söylenenlere göre survivor yarışmasına gitmeden önce ''sana enerji yüklemesi yapayım birinci olursun'' diyen biri tarafından defalarca istismara uğramış kişi.

hayır yani bir sefer sevişseler okey kabulümdür ama defalarca olması sanki depoyu fullemek gibi bir şeye benzemiş. adam vermiş coşkuyu, vermiş coşkuyu ecem de hiç sorun etmemiş. ''doldur kurban olduğum, hepsini doldur'' gibi bir şeyler olmuş. sürekli sevişmişler ve fullenmiş olmanın mutluluğuyla ecem de survivora gitmiş. gider gitmez de ilk elenen kişi olmuş. ahaha güler misin ağlar mısın? ağlamış tabi kız ve seviştiği o şahsı da haklı olarak savcılığa şikayet etmiş. sonuçta adam sahte enerji pompalaması yapmış. yani adam bana da sahte pompalasaydı ben de şikayet ederdim.

çünkü insan çevresine hava atar abi. kız da survivora gitmeden önce kesin hava atmıştır ''survivoru ben kazanacağım, depomu fulledim iihihi'' falan demiştir.

bakın ben ciddiyim. arabayı bile fullediğimiz zaman insanın direksiyonda duruşu değişiyor. bacağımı camdan dışarı çıkarıp süresim geliyor mesela benim. bu değişik bir özgüvendir. kimse ecem hanıma kızmamalı.

fakat kafa karıştıran tek şey şu; ilk sevişmeden sonra bunu nasıl anlayamadı?

yani ben survivora katılacak olsaydım ve adam da bana pompalasaydı ben seviştikten sonra bakayım enerji almış mıyım diye evin içinde deli gibi koşup çekiçle tüm vazo ve çerçeveleri uzaktan kırmaya çalışırdım. çok afedersiniz adamın penisine bilezik atar konsantrasyonumu falan test ederdim. yarışmada buna benzer etaplar oluyor çünkü.

yani ecem hanımın da bunu yapması gerekirdi diye düşünüyorum. belki fullenmemiş olabilirim diye defalarca adamla sevişmesi sanki biraz zevke kaçmış gibi gösteriyor. işin ciddiyetinden uzaklaşılmış gibi bir hissiyat doğuruyor ve asıl merak edilen şey ise enerji aktarımı nasıl tamamlanıyor. yani bu adam akbil mi ki boşalma esnasında '' kart yüklemeniz tamamlanmıştır'' diye ecem hanıma uyarı veriyor.

''eheh enerji yüklemeniz tamamlanmıştır''

bu nedir abi? işte burada insanın kafası karışıyor. yani adam tutup bana kitlese..ulan konu da niye bana geliyor onu da anlamış değilim ama yani adam gelip bana pompalasa ben bir iki seansta bunun bitmesini isterim. ''yarın gel bi yükleme daha yapayım'' falan bunlar saçma şeyler. ciddiyetten uzak şeyler. işte ecem hanım da burada uyanık olması gerekiyordu.
    neyse, olan olmuş artık, kendisine geçmiş olsun diliyoruz.

bu arada üzüntüyü emme büyüsü var bende. hani olur ya, düşünür belki diye söylüyorum. tekrar geçmişler olsun. allah belasını versin öyle adamların. gözüm kutuda.
  • düşün.
    bir kadınla evlenmek üzeresin.
    adını öylesine googlelladın. bam!

çocuksun.
    annenin adını, kızlık soyadını yazıp enter'a bastın...
  • enerji yükleme ile seksi karıştıran hanımefendi.

ya o öyle bir şey değil!
  • şimdi bu yükleyici arkadaş nasıl yapıyor da konuyu sekse getiriyor, yükleme dediğimiz işte ayıracaksın bacaklarını bam bam bam yükleyeceğim mi diyor ne yapıyor konu nasıl oraya geliyor ?

bir takım kişiler tarafından kandırılmış saf.
  • ya üstüne bir de para verdiyse diye düşünmekten kendimi alamıyorum.

adam 'enerji yükledikten' sonra bir de para aldıysa gülmekten fırsat bulup hayatına nasıl devam etmiştir, aklımı kaçıracam *
  • yahu ne kadar mal varsa sözlüğe toplanmış.

birisi başka bir ecem karaağaç'ın biyografisini yazmış, buradaki salaklar da aynı kişi mi bakmadan hacettepe mezunu psikoloji mezunu vs.

kız yaşar üniversitesinden mezun alakasız bir bölümden.
  • sabah sabah gülmeme, gülerken de üzülerek düşünmeme sebep olan haberin baş kahramanı.

şarj mı ettiler nedir koca koca insanlar bunlara nasıl kanıyor, akıl almıyor.
  • http://www.milliyet.com.tr/…-enerji-gundem-2845223/

şöyle bir habere konu olmuş survivor yarışmacısı. eğer anladığım şey doğruysa.. ne demeli bilemiyorum vallahi.
    milliyet de her zamanki gibi öyle cümleler, öyle kelimeler kullanmış ki; nereye çekersen oraya gidiyor.
  • (bkz:enerji yüklüyorsan tamam da sikiyorsan çok ayıp ediyorsun)
hesabın var mı? giriş yap