şükela:  tümü | bugün
  • twitter'da bi saattir bahsi geçen genç kız. en iyi model yarışmasında türkiye'yi temsil edecekmiş.
    şu fotolar çok dönüyor, benzeri yorumlar da:
    https://twitter.com/…iman/status/775428732718817280
  • afedersin götüme benzeyen türkiye temsilcisi.

hazır ohal varken jürileri de fetöden içeri alsınlar.

edit: güzelliği ortalama altında fiziği de düpedüz ortalama olan kişidir.
    şunun neresi çok iyi sevgili suserler.
  • nicolas cage ile bir akrabalığı olduğunu düşündüğüm modeldir.

dikkat edin model dedim güzel demedim. adı üstünde en iyi model yarışması diyorsunuz burada güzelliğe değil fizik yapısına bakılır dostum.

tamam eyvallah güzellik de göreceli olmakla birlikte ülkede 1.40 cm boyunda çok güzel kızlar dahi var ama model olamazlar. bu belki güzel olamaz ama model olabilir cinsten anla işte dostum, yo.

edit: kimine göre güzel olan şahsıma göre standart güzelliğe sahip modeldir. kapiş.

edit2: fizik 1
    fizik 2
    fizik 3

fizik gayet başarılı şahsımca.

edit 3: bunca sosyal medya lincinden sonra bu hanım kızımızın hem psikolojisi bozulacak hem de emin olun birileri bu yazılan çizilenleri okuyup eğer mümkünse bu kızcağızımızı belki de yarışmadan geri çekecek yerine başka birini koyacak. linci dozunda bırakın. eleştirin ama arada şunu da söyleyin misal; '' aa bacakları güzelmiş gene de ama hakkını vermek lazım '' gibi. elbet bir yerlerini beğendiniz lan kendinizi kandırmayın. onu da geçtim yolda yanınızdan geçse mini etek ve topuklu ayakkabıyla ağzınızın suyu akarak bakarsınız fiziğine. bak gene yüzüne laf etmedim.
  • güzellik görecelidir falan böyle şeyleri geçelim öncelikle. göz var izan var şimdi, 70-80 milyon arasından seçe seçe bu hanfendiyi mi seçtiniz.. yeminle sokakta yürürken daha güzel kızlara denk gelirsiniz.
  • sosyal medya lincine uğramış bir kadın.
  • hiç güzellik görecelidir muhabbetine girmeyin arkadaş. göreceli olması için de belli bi seviyede güzellik gereklidir. bunda o da yok.
  • doğal olarak beğenmediğin hatun'dur. yaşasın suser'lik.

(bkz: ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi)
  • azerbaycan'a bile rezil olmuşuz. çok güldüm ama yani.

https://mobile.twitter.com/…atus/775428839526789125

bi de twitter olmayan linklerini koyalım silinirse filan;
    ilgili tweet
    ve görsel

başarılar dilediğimiz hanım kızımız.
  • bu arkadaşın katıldığı miss turkey diğer yarışmacılarını çok merak ediyorum. hatta şu an araştırmak için dalıyorum google 'a. bu arkadaş miss turkey ise yapacağım arama konusunda allahım sen beni koru.

edit: araştırdım. bu arkadaşın katıldığı bir miss turkey yarışması yok. top model yarışması bilgi kısmında kendisi için model , öğretmen ve müzisyen olarak yazıyor. 8 yıldır londra'da yaşıyormus ve modellik dünyası için yerel kabul edebileceğimiz defilelerde bulunmuş. böyle bir yarışma için bir çok tescilli miss turkey hanımlarımız varken herhangi bir tescili bulunmayan bir hanimefendiyi göndermek büyük saçmalık.