487 entry daha
  • "sadece yüz güzelliğine bakılmıyor, kız modellik yarışmasına gitti" diyen arkadaşlara şu fotoğrafı armağan ediyorum:
    ecem uzgör foto

duruş yok, bakış yok, kıyafeti taşıma yok... yok da yok. eee, neden gönderildi bu kız o yarışmaya? yağlı göbeğini ve orantısız vücudunu sergilemeye mi?

sokaktan çevrilmiş bir kız gibi; sıradan ve gerçekten çirkin.
  • birileri bu kızı güzel bulduğuna göre, bundan sonra en tipsiz günlerimde dahi kendime çirkin demeyeceğim. yüzümde sivilce çıktığı günlerde de, saçım bir türlü istediğim gibi şekil almadığında da bu kızdan güzelim ya lan. tamam yani en azından çirkin değilmişim öğrenmiş oldum. teşekkürler ecem*
  • hangi kriterlere göre seçildiğini merak ettiğim, normal bir güzelliğe bile sahip olmayan sıradan bir kadın. ilk gördüğümde benim güzellik anlayışım değişmiş olabilir mi diye düşündüm ama kimsenin kabullenemediğini fark edince rahatladım.
  • armuda ağız eklenmiş gibi bir yüze sahip kişi. hatta ağzına baktıkça bana sinir basıyor.

yahu günahtır ben böyle şeyler yazmam normalde ama buyrun türkiye'nin en güzel kızı bu diye baş tacı edilirse orada dur hacı!

geçen yıl da sinir olmuştum ama tuttum. taa ki bu sene seçileni görene kadar. bu yarışmada kesin art niyet var.

jürinin fetöcü olduğunu düşünmeye başladım.
5 entry daha
hesabın var mı? giriş yap