• ve bizler yaşlandık.

vakti zamanında ufacık sevimli bir ortaokullu kız çocuğu iken ve serviste "arkadaşlar aranızda ülker çikolatalı gofret sevmeyen var mı?" derken ne çabuk büyüdü de küçük sırlarda oynar oldu. "yok mu?" derken bile sağlam oyuncu olacağı belliydi.
  • maalesef ki çocuk bedenine hapsolmuş başarılı bir oyuncu. kendisini aşık kız rolünde gördüğüm zaman yanındaki adama pedofili gözüyle bakıyorum. bu küçük göstermek değil çocuk göstermek. kesinlikle 12 yaşından büyük durmuyor.
  • koca dünya va tereddüt'teki oyunlarıyla şahsımı büyülemiş şahıs.
    tereddüt'ü izlerken "koca dünya'da daha iyi oynamış sanki" diye düşündüğüm sırada bir sahneyle beni dumura uğratttı;
    rüyasını anlattığı sahne..
    öyle vurcu bir performansı var ki bu sahnede sinemamızın kültlerinden biri hâline gelebilecek güçte...
    bahsettiğim bu sahnedeki performansını amerikan yapımı bir filmde sergilemiş olsaydı şayet oscar heykelciği rahatlıkla odasında olurdu hanımefendinin..
    dilerim yaşı henüz çok gençken uluslararası arenayı zorlar zira ecem uzun yalnızca türkiye sinemasına sığamayacak büyüklükte bir oyuncu..
    hele ki pazarımız bu hâldeyken..
  • yeteneği ile dil ısırtan şirine. bir çok yetişkin dizi oyuncusuna fark atmaktadır *.
  • tanıştığı herkesin önce çok beğendiğini söyleyip sonra "hep böyle devam et sakın şımarma" diye tembihte bulunduğu, bu sözleri her defasında mütevazı bir biçimde "olur" diyerek karşılayan son derece yetenekli, başarılı genç oyuncu.
  • boyle kizim olsun istiyorum lan. napcez. boyle cicekli elbiseler giydiricen, altina da dize kadar balikci botlari, hatta kafaya da geni$ bi $apka. bi de kir evine ta$inirsak tamamdir, bahcede ciceklerin arasinda fotograflarini cekerim bunun ben.
  • tereddüt filmindeki rolüyle 2017'nin en iyi kadın oyuncu dalında altın lale ödülü'nün sahibi olmuştur.
  • küçük sırlar'ı çekilir yapan-dı.
    ışıl ışıl parlıyor, doğallık dediğin bu olsa gerek.
  • çok tatlı çok neşeli ve eğlenceli derecede deli olan, oyunculuğu da olağanüstü olan bir arkadaşımız.
  • oyunculugu gercekten de basarılı olan,yerine göre yaptıgı mimiklerle insanı hayrete düşüren güzel mi güzel,tatlı mı tatlı,çilli kız çocugu
hesabın var mı? giriş yap