şükela:  tümü | bugün
  • edit: başlık başıma kalmış, başlığı açan arkadaş çaylağa yürümekteydi, aşağıdaki entryim o yüzden anlamsız kaldı.

başlık açan arkadaş yolunu yapıyor, yatırımcı adam belli. belki armut, belki muşmula, belki soğana benziyor; ama o "fıstık" yakıştırmasını yapıyor.
    sonra türk kızları neden kezban. cinsiyetin kadın olması, iltifat almaya yetiyor bu topraklarda.
    kendi yarattığımız kezbanlarda boğulacağız ve kimse bizi kurtarmayacak. "ben nerede hata yaptım" diyerek haykıracağız sağ ellerimize.

ahahaha editi: belli bir olgunluğa erişmiş biriymiş eceniz adlı yazar, "belli?" belli demek.
    kendisine zerre bir şey yazmadığım halde, ulaştığı belli olan olgunlukla giydirmiş kendince, bir de 18 yaş altında falan demiş, iltifat kabul ediyorum. 29'uma bastığım şu günlerde, 30'a yaklaşma sendromuna yakalanmışken 18 güzel geldi. sana kezban falan diyen yokken sen niye kezbanlık yapıp üstüne alınırsın ki belli olgunluktaki arkadaş.
  • yazar olunca sözlük selebritisi olmama ihtimali sıfır. şimdiden yazıyorum sonradan görürsünüz.
  • bir çaylaktan kesinlikse daha fazlası. meslektaşım aynı zamanda. umarım yükselir ve güzel yerlerde görürüz.

edit : çok gizemli, beni bulmasını dilediğim kişi.
  • yazdığı tüm entry'lerde aşık olmaktan bahseden çaylak. entry'lerini okumadan önce kendimi aşık sanıyordum. fakat aşık olmanın belirtileri sütlacın yanında çay içmek ya da su içmek için mutfağa gidip mideye karışık tost gömmekten geçiyormuş. bende bunların hiç biri olmadı. yeşillendirdiği için kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.
  • şans eseri denk gelip entrylerini bi çırpıda okuyup bitirdiğim ekşi yazarıdır, benim için çaylak değildir **keşke daha çok yazmış olsaymış..
    umarım aynen böyle yazmaya devam eder, biz de hevesle okumaya.
  • kimsenin umursamadığı bi entryimi favorilediği için yazdıklarına bi bakayım diye girdiğim ve baya baya popüler olduğunu gördüğüm çaylak yazar. en kısa sürede yazar olması dileğiyle.
  • 2005 yılından beri aktif bir şekilde sözlükte yazılanların büyük çoğunluğunu takip eden bir yazar olarak hayatımda gördüğüm en mükemmel girdiye imza atmış bir yazardır kendisi.

işte bahsettiğim entry: (bkz: #72448614)
  • favcı yazar adayı, yeni badim.
    bu da en tatlı entrysi (bkz: #72361155)
    tez vakitte yazar olur umarım.
  • hayli duygusal olduğunu düşündüğüm çaylak. lakin güzel yazıyor.

şansı bahtı açık olsun.
  • kadının intikamı başlığına yazdıkları yaşadığıysa eğer takdir ediyorum. hiçbir kadın yüreğini açtığı erkek tarafından kandırılıp, aldatılmayı, yalanı hak etmiyor.
    helal olsun.
    bir an önce yazar olup muhabbet etmek istediğim çaylak yazar.
    edit: edit.