• (bkz: kezban)
    mecburi edit: lutfen artik nick altimi rahat birak. seni takip etmiyorum cunku savundugum ne kadar deger varsa karsisin, ilgilendigim basliklara yazdigin entrylere -maalesef- denk geldim ve fikrimi beyan ettim. bakire oldugunu, guzel oldugunu bas bas bagiran, kadin haklarini savunan erkeklere meric diyen, sozlukte dikkat cekmek icin yapmayacagi sey olmayan bir kezbansin. hayir niye bu kadar alindin ki? kendinle barisik al biraz sevgili kezban. ve lutfen ana dilini dogru duzgun okuyup yazmayi ogren, dahi anlamindaki de'ler ayri yazilir mesela. optum, kib, bye!
  • kezban oldugu iddia edildikten sonra entrylerini okudugum ve kezban olduguna kanaat getirdigim yazar.
  • o değil de böyle bir kişinin daha çaylakken keşfedilmiş olması, nick altına methiyeler düzülmesi falan ne komik.

baştaki entry'lere bakınca ponçiklik, tatlışlık, pondişkoluk zehirlenmesi yaşadım.

millet harbiden azimli yahu.
  • edit: başlık başıma kalmış, başlığı açan arkadaş çaylağa yürümekteydi, aşağıdaki entryim o yüzden anlamsız kaldı.

başlık açan arkadaş yolunu yapıyor, yatırımcı adam belli. belki armut, belki muşmula, belki soğana benziyor; ama o "fıstık" yakıştırmasını yapıyor.
    sonra türk kızları neden kezban. cinsiyetin kadın olması, iltifat almaya yetiyor bu topraklarda.
    kendi yarattığımız kezbanlarda boğulacağız ve kimse bizi kurtarmayacak. "ben nerede hata yaptım" diyerek haykıracağız sağ ellerimize.

ahahaha editi: ahahah
  • bacak arası bakire olmakla birlikte ruhunun bakire olmadığı aşikar olan bir yazar.

(bkz: engelle)
  • gece gece ne konusuldu hakkinda yahu dedirten suser. baktim entrylerine de,
    tartisma beni cok da ilgilendirmiyor ama hafif kezbanlik var gibi.. eved.
  • bu akşam arkadaşlarla otururken, kendisinin kezban olduğunun iddia edildiği bir başlık gördük sözlükte. 7 erkektik masada ve aramızda kezban mı değil mi tartışması alevlendi. dedik ki bu durumu oylayalım. herkes telefonlarından sözlüğe girdi ve söz konusu yazarın gelişi güzel bir entrysini inceleyip, düşüncesini kağıda yazdı.

çıkan sonuç:
    5 kezban
    1 kezban değil
    1 çekinser.

oy çokluğu ile kezban olduğuna karar verildi.
  • kendisinin nasil sig ve bencil bir "insan" oldugu aciga cikmis durumda. ve bunu hicbir mecburiyeti olmadigi halde, sirf dusunceli ve duyarli bir insan olmasindan mutevellit yapan sevgili badim kargakargagakdedi'ye son derece sig ve mesnetsiz sekillerde saldirilmasi cok sinir bozucu. piskin piskin caldigi fotolarla insanlari nasil kandirdigini, pipi resimleri yollatacak muhabbetlere girip sonrasinda bu erkekleri ezik ve cirkin diye nasil asagiladigini anlatan bu issiz ve de sosyopat arkadas yerine, ifsayi yapanlara saydirmak neyin kafasidir? komiksiniz.
  • bir süredir okumuyordum sözlüğü şimdi rastgele denk geldi, gördüm bunu. bir kaç şey yazmasam icimde kalır.

ınsanları ifşa etmeyi seviyorum gibi bir başlığa yazıyor bu. ben de 2 gün sonra birinin altında inlerken videolarınız düşerse kızmayın, onlar da seviyor diye entry girdikten sonra mesaj atıyor, çok üzüldüm yazdığına entry mi silmek zorunda kaldım blabla diye. ben de uzatma, sana özel bir şey demedim, iyi günler blabla diyorum. ve biraz daha yazisiyoruz. ardından ılk defa birine mesaj atıyorum, sanssizim çok kiricisiniz diyor. üzülme, git 2 3 feminist ya da meriç bul onlarla gayet keyifli konuşabilirsin diyorum. galiba bu feminist ve meriç olayı burdan doğma ehehe.

sonra yazıp duruyor yine sohbet etme amaçlı, seni takip ediyorum, tek mesaj attığım kişisin, 3 gündür yoksun vs. diye.
    ardından, sözlükte bir tane kız, belki biraz kötü bir şey yazdım diye 300 entry sini silip gidiyor. üzülüyorum buna, nickaltina bunu belirtiyorum. sonra yine mesaj atmaya başlıyor, neden herkese iyi bana kötü davranıyorsun? üzülüyorum, kiriliyorum, seni önemsiyordum, tek senle böyleydim bla bla.. susmuyor efendim..

tabi yüce ben, sözlükteki tavırlarına 3 saniyelik bir gozlemle, bunda bir haltlar var, amacı ne acaba? çıkar yakında deyip onca yazdığı şeye, kibarca bir siktir git artık deyip geçiyorum. ardından ise bu yazılanları okuyorum. ahah hiç güleceğim yoktu. sözlük meriçlerini kandırıp, dalga mi geçmiş ne olmuş? dolandırmış mı? bu olayı yazan kimse, bende engelli galiba, yazdıklarını göremedim. resimler de açılmıyor.

bak bir ara yüzüne de demişim bunu, https://resmim.net/f/4tkv7z.png

neyse. bu boş zırva için elimi yormaya değmezdi ama olsun. insanoğlu her daim aptal ve sığ vesselam, ne güzel dertleriniz var.
  • eceniz dün aksam telefon etti.
    o kadife sesiyle ve sivas sivesiyle:
    "muhlis, çabuk gel, evde kimse yok"
    dedi.
    "eceniz, benimle yine dalga geçmeyiniz"
    dedim.
    "sen gel, bu sefer dogru söyledigimi göreceksin"
    dedi.
    uber'e atlayip verdigi adrese gittim.
    heyecanla kapiyi çaldim, beklemeye basladim.
    eceniz dogru söylüyormus.
    evde kimse yoktu ...

(çalintidir)
hesabın var mı? giriş yap