• valla vermiş. ahmet çakmak isimli vatandaş:

"o gün ben yazar kasa atmakta yüzde yüz haklıydım. ama bugün yazar kasa atılacak bir durum yok. bu ülkeye operasyon çekilmeye çalışılıyor.

kaynak

edit: kendisi,

akp'li ankara büyükşehir belediyesi’nde önce işçi olarak göreve başlamış arrdından hizmetli kadrosuna, onun ardından memur kadrosuna, onun ardından şef kadrosuna yerleştirilmiş. `@deitel deitel`'tge teşekkürler.
  • 15 yılda memleketin zihnen geçirdiği dönüşümün özeti olan açıklama.

acayip bir kitle yaratılmış. gerçekten inanılmaz.
  • hadi medya her otu boku haber yapmaya bayılıyor, sonuçta bu işten para kazanıyor. bari siz böyle soytarılar hakkında başlık açmayın, yoksa popi oldukça daha da çoğalıyorlar. maazallah yarın öbür gün ekonomi danışmanı falan yaparlar bunu da.
  • o yazar kasa zamanında götüne sokulmadığı için şimdi böyle dangalakça konuşabiliyor.

(bkz: deveye diken insana siken yaranır)
  • ecevit’e o zaman yazar kasa atmak serbesti bugün erdoğan’a twit atmak bile yasak.

cebine de 3-5 lira konduktan sonra adam ne diyeydi
  • https://www.sozcu.com.tr/…t-kasa-atan-adam-1695783/

a.q dansöz kılıklı döneği, geçen sene de bambaşka konuşmuş... dikkate almaya değmez...
  • ulan hani pişmandı bu orospu çocuğu?
  • hakli yasam formudur. dusunun oksijen tuketen bir yasam formu, akp doneminde adam yerine kondum diyor. kendi acisindan hakli.
  • ahahahahahahahah bak gülmekten yazamıyorum. traji komik ama ne komik hem de. evet haklısın yazar kasa atılacak bir durum yok komple dükkanı falan atman lazım o da haliyle zor sutunları sökeceksin falan olmaz yani . ama bak katılıyorum kasa atılacak bir durum yok kasa çok anlamsız olur bu durumu protesto etmek için.
  • "o gün ben yazar kasa atmakta yüzde yüz haklıydım. ama bugün yazar kasa atılacak bir durum yok. bu ülkeye operasyon çekilmeye çalışılıyor."
    sen de haklısın yiğidim, karşında ecevit gibi duyarlı, mütevazi bir adam yok.
    götün yiyorsa atsana o yazar kasayı yine
    götüne soksunlar attığın yerde
hesabın var mı? giriş yap