şükela:  tümü | bugün
  • evde çalışmak isteyenler için spor aletleri satan bir web sitesi.

korona virüs dolayısıyla da fiyatlarını günlük 10 tl arttırıyorlar.

edit: korona virüs vakası çıkmadan önce 70 tl'ye sattıkları 35 kg dumbbell setini şuan 250 tl'ye satıyorlar. 70 tl'den sipariş etttiğim ürünü de bilerek kargoya vermiyorlar ki siparişimi iptal edeyim. ben de iptal etmedim. bakalım hala bekliyorum. sipariş tarihim 17 mart 2020.

edit2: bana bile sormadan (zaten kendilerine hiç bir şekilde ulaşılamıyor) siparişimi iptal etmişler. açıklama kısmında da kargo teslim edildi yazıyor ama iade faturası kesildi de yazıyor. hahahaha şaka gibi site.
  • 135 liraya epttavm üzerinden verdiğim siparişi kargoya vermemişler. dahası trendyol hariç tüm sitelerdeki mağazalarını kapatıp fiyatları 2 kat arttırmışlar. ucuz fiyattan sipariş verenlerin ürünlerini göndermiyorlar kısaca.

bir sürü şikayet açılmış kendileri hakkında.kimisi nakit ve kredi kartı ile satın almış, ben kapıda ödeme ile almıştım o yüzden zaman kaybı dışında mağdur olmadım.

kesinlikle tavsiye etmiyorum.

not: beklediğim gibi ucuz fiyattan alanların siparişleri iptal edildi. bugün arayıp mağazanın tedarik edemediği gerekçesiyle sipariş iptal edilmiş.
  • 1.5 hafta önce epttavm üzerinden yaklaşık 135 tl’ye sipariş verdim, kredi kartıyla ödemesini yaptığım halde hala kargoya verilmedi. kesinlikle ucuza alanların ürünlerini göndermiyorlar.
  • çakal yuvası magazadir.
    sipariş ettiğiniz ürünü 3 gün 'tedarikte' bekletip 3 gün sonra siparişi iptal ettiginizde anlarsınız sebebini, ürünün fiyatı bu 3 günde 20 tl artmıştır.
    maske fiyatlarını arttiranlardan zerre farkı olmayan ahlaksız insanlar tarafından yönetilmektedir.
    sipariş verirken dikkatli olunuz.
  • 1.5 hafta geçmesine rağmen 2 parça olan kargomun sadece bir tanesini kargoya vermiş iğrenç şirket. diğer parçayı göndermeyi unutmuşlar.

bu adamları cumhurbaşkanlığına şikayet etmek gerekir.

bu arada virüs başlamadan bir gün önce 75 tl'ye sipariş verdiğim halter setini şuan 180 tl'ye satıyorlar. böyle de karaktersizlerdirler.
  • spor malzemeleri satan firma. internetteki yorumları genellikle olumsuzdur. ağırlık seti bakarken denk geldim.
  • almayin. ürünler cok kalitesiz ve asiri pis kokuyor bir süre.
  • getirdikleri 5kg plaka, spor salonlarındaki 15kg plaka ile aynı boyuttadır. koysan nereye koyacaksın.
  • 1 hafta önce verdiğim siparişi hâlâ kargoya vermemiştir.
  • fiyatlarını yüzde 75 zamlayan, karantinadan, hastalıktan faydalanan, ülkede yüzlerce örneği olan ahlaksız ticaret kurumlarından biridir.

79.90 olan 22 kg multifonksiyonel dumbell setini indirimli olarak 140 liraya satmaya başlamıştır.

üstelik inanılmaz derecede kargo fiyatları yazıyorlar. mümkünse alışveriş yapmayın.