• elinde sigarasiyla mikrofana dayanir ve gozlerini kapar
  soylerken..az karizma deildir..
  nefistir nefis..
 • liverpool'la çok sıkı bir ilişkileri olan ve bu yıllar içinde değişmemiş olan grup. sex iconu olmuş ian mcculloch'ın "courtney love liverpoola benimle yatabilmek için gelmişti. ben de ona da hayır demiştim. barda içerken kurt cobainle tanışmış" mealinde bir sözü vardır. live in liverpool adlı konser albümleri ise 19 şubat 2002'de piyasaya sürülecek. lafı uzatmadan söylemek gerekseydi, "canlar liverpool'dan" denebilirdi.

  seven seas, the killing mooon, rescue, a promise, the back of love, the cutter, never stop, kisacasi songs to learn and sing harika bir albümdür.*

  şarkı sözleri official site'ları olan http://www.bunnymen.com/ adresinde mevcuttur.
 • radyo eksenin 5 dakikada bir calarak cilkini cikardigi, guzide muzik grubu.
 • lost boys soundtrackinde doors'un people are strange şarkısını çok güzel coverlamış grup.
 • 1978 senesinden beri müzik hayatlarını sürdüren ve the cutter, bedbugs and ballyhoo, just a touch away, the killing moon gibi bir çok enfes parçanın altına imzasını atmış olan liverpool'lu siyah-beyaz grup.
 • bir şarkıya ya da albüme dinlediğim an vurulduğum an çok nadirdir, ama yakaladığım anları da kaçırmayı istemem. bu yüzden aslında kimseyi ilgilendirmeyen gayet gereksiz bir anekdotu anlatmadan edemeyeceğim tam bu noktada. brüksel'de ikinci el kitap, cd satan pele-mele adlı yerdedir bu cool insanlarla tanışmam. gereksiz cdlere bakarken birden çalmaya başlayan müziği duyunca birden bir aydınlanma, bir sarsılma ve hatta bir euphoria yaşamış, sonunda çekingenliği öbür tarafıma alıp kasadaki hoş insana yaklaşabilmiş, "bu çalan nedir?" diye sorabilmişimdir ve yanıt olarak kulağa hiç yabancı gelmeyen bu ismi almışımdır. işte yıllardır keşfetmeyi ertelediğim, tam hayalini kurduğum müziği benim yerime yapan bu grupla yollarımız böyle kesişmiştir. peki cd'yi aldım mı? hayır, ne yazık ki sonic youth cdlerine çok fazla para harcamış olduğum için alamamışımdır, kasadaki hoş insana mahçup olmuşumdur, bu eksikliğimi zihni productions'dan gidermişimdir.
 • işin hikaye kısmını bir tarafa bırakacak olursak, özellikle post-punk damarı kabarık olan ilk albümleri tadından yenmez, the killing moon bir yana, monkeys gibi bir şarkıya az rastlanır. tabii ian mcculloch'nunki gibi de bir karizmaya. ah ah.
 • 80 li yillarin cok sevilen ama gunumuz gencligi tarafindan pek bilinmeyen grup
 • bill drummond'un menajerligi doneminde buyuk basarilar elde etmis, bono'nun u2'yu kurarken en buyuk ilham kaynaklarindan biri oldugunu soyledigi liverpudlian'lar. mac culloch karizmatik falandir tabii, ama sound'larina imza atan adam, gitar calisiyla buyuleyen will sergeant'dir. ihmal edilmesin..
 • 80 ler gençliğinin illaki bildiği ve genelde de sevdiği bir gruptur. canlı kanlı izleyebileceğim için pek mutluyum.
hesabın var mı? giriş yap