şükela:  tümü | bugün
 • st.petersburg, florida da bir üniversite.
  %70 ini kız öğrenciler oluşturuyo..
 • marine science ve international business bolumlerinde iyidir gerisi tirivir.

  playboy 4 yil ust uste amerikadaki en cirkin kizlarin oldugu college secti burayi. icinde suni goller vardir fakat o gollerde dogal yaratiklar yasar, timsah ve yilan gibi. hatta kantinlerin birinde yemek yerken timsaha yemek atabilirsiniz. arkadasini atmaya calisani gorurseniz cekinmeyin selam verin oturun turktur.

  populer spor dallarinda hic bir basarisi yoktur. basket, futbol ve beysbol takimi rezalettir fakat yelken ve su kayagi takimi saglamdir.
 • kendine ait marinası, okyanusa bakan kumsalı, içerisinde göletleri barındıran çok geniş bir alana yayılmış özel üniversite. dorm partyleri meşhurdur. bu partilere okulun güvenlikleri müdahale eder ama kimsenin içkisine, bilimum hafif kafa yapıcılarına karışmaz. kavga çıkmasın yeter onlar için.

  geniş kampüs içerisinde dolaşmak için (eğer araba veya bireysel bisikletin yoksa) ''sarı bisiklet'' uygulaması vardır. kampüs içerisinde gördüğün sarı bisikletlerden herhangi birini alıyorsun, gideceğin yere vardığında bırakıyorsun, bıraktığın yerde başka biri alıyor. bisiklet sayıları oldukça fazla olduğu için herhangi bir sıkıntı olmuyor. tabi türksen yine soteye falan koyuyorsun ki kimse almasın. genetik yapacak bir şey yok.
 • amerika'da dil eğitimimi aldığım okul. hocaları fena değildir, özellikle will diye bir adam vardı oldukça sempatikti. alicia diye bir kadın vardı, wikipedia'nın akademik kaynak olarak kullanılamayacağını ilk o kadından öğrenmiştim. stan vardı, adam fosil olmasına ve kadrosu olmamasına rağmen hevesli hevesli ders anlatıyordu.

  ancak arap populasyonu olarak rezalet bir durumdaydı. elinizi sallasanız bir arap'a çarpıyordu ve inanılmaz görgüsüzlerdi. yani çok arap gördüm ama en leşleri eckerd'da idi muhtemelen. onun dışında kampüs eşşek gibi ve yapılacak çok şey var. yemekhanesi güzeldi, bahçesinde weed party verilirdi, ve bazen insanlar okyanustan çıkıp yemekhaneye gelirdi.

  bir de ek olarak, eskiden yurdunda erkekler kalabiliyordu dil okulunun ancak söylentilere göre bir arap'ın okuldan birine tecavüz etmesi sonucunda yasaklanmıştı.

  son olarak da, şehir merkezine biraz daha yakın olsa iyi olurdu. okul içinde zaten ender geçiyordu otobüs, can sıkmıyor da değildi.