şükela:  tümü | bugün
 • üzerinde cruelty free yazdığı için aldığım fırçalardan biri fakat eğer sapları eğer cidden gerçek, uzak doğuda yetişen bambudansa pek de doğa dostu sayılmaz gibi geldi bana ama bilemedim de, ne olsaydı öyle sayılırdı ki?
 • başlangıç için cidden oldukça iyi fırçalardır. başlangıç diyorum çünkü bu kozmetik işine merak salan illa ki mac'ten bir fırça almak ister, alır. takmışız mac fırçalara. ayrıca aslında ne müthiş fırçaları vardır da, bizim gratislerde falan bulunmaz.
 • bu aralar kafayı taktığım fırça grubu.
  bir an önce türkiye'de olmayanların da gelmesini temenni ediyorum.bana göre fiyatına göre kalitesi gayet iyi . tl'nin dolar karşısındaki değeri nedeniyle bizdeki algısı malesef "pahalı" oluyor ancak sayfasındaki fiyatlarla mukayese edince kur hesabından neredeyse 1-2tl'lik yukarı doğru farkla aynı fiyata geliyor. (benim kontrol ettiklerim bu şekildeydi. hepsini kontrol etmedim tabi) misal large powder brush, sitede 8 dolar görünüyor, bizde de fiyatı 19tl civarında. domed bronzer brush ise sitede 10 dolarken, benim gördüğüm 32 tl civarında. evet burada abartılmış bir fiyatlandırma olmuş.
  neyse piyasada yavaş yavaş ürünlerini çeşitlendiren bir marka olduğundan, fiyatlar dengelendikçe biz de alımlarımıza o ölçekte devam edeceğiz. takipteyiz.

  http://www.ecotools.com/
 • paketinde cruelty free yazdığını aldıktan sonra gördüm ve memnun kalmasam da içim acıyamayacaktı verdiğim paraya bu sebepten. ama gayet de memnun kaldım.
  alın, aldırın ve diğer kozmetik markalarının yaptığı zalimliğe dur deyin.
 • hayvanlar uzerinde deney yapmadan cok guzel fircalar ureten bir kozmetik markasi. turkiye’de ulasilabilir olmasi da ayri guzel.