şükela:  tümü | bugün
  • instagram üzerinden dermokozmetik ürünler hakkında bilgiler veren eczacılık fakültesi öğrencisi.

şahsen ben takip etmenizi öneririm.
    hangi cilt tipine hangi ürünleriniyi geleceğini
    hangi ürünlerin neden asla kullanılmaması gerektiği bilgileri mevcut
    ayrıca öğrenci olduğundan olsa gerek sürekli kendini yeniliyor
    sürekli yeni bilgiler paylaşıyor
    çaylak olduğum için bu başlıkta görünmeyecektir .
    ancak umarım entrymi farkedip dikkate alıp bir bakarsınız.
  • bildiğim kadarıyla kendisi eczacılık son sınıf öğrencisi ve cilt bakımı alanına özellikle meraklı. özellikle dermokozmetik alanında önce sebeplerini açıklayarak şikayetlere ve cilt tipine yönelik güzel tavsiyeler veriyor.
    instagram
  • son dönemde bolca boş vaktim olunca cilt bakımı konusuna merak saldım. tabii ilk baktığım mecralardan biri instagram oldu. bu hesabı kullanan arkadaş eczacılık son sınıfta, staj yapıyor şu dönemde (corona öncesi yapıyordu yani).

öncelikle hiçbir bilgim yokmuş kullandığım ürünler konusunda, bunu fark etmemi sağladı. hangi cilt tipine hangi ürün kullanılmalı, bir ürünün içeriğinde ne var ve bu içeriğin etkileri nelerdir,ne amaçla kullanılır gibi bilgiler paylaşıyor. yani sadece “senin cildin kuru, şunu kullan” gibi bir paylaşım değil.

beni tek rahatsız eden konu yeni çıkan bir ürünü (spesifik bir ürün kastediyorum) biraz abartarak anlatıyor diye düşünüyorum. ürün piyasaya çıkmadan bahsetmeye başladı, şimdi her gün paylaşıyor. haricinde bilgi edinmek için takip edilebilir.