şükela:  tümü | bugün
127 entry daha
 • çıplak survival programlarıyla tanınan, ormana çakısız, çakmak taşsız, kısaca yardımsız dalan keltoş.

  bir programında yediği içtiği dokunmuştu, yeteri kadar yiyecek bulamadığı için bitkince yatarken lööpfs diye kustu midesindekileri, sonra çok üzüldü, o kadar üzüldü ki yemeği düşündü, baktı yiyemiyor, kusmuktan yem yapıp fare avladı onu yedi.

  5 ay öncesine kadar first man out diye dmax'de program yapıyordu, şimdilerde sezon arası mı verdi, karısı mı boşadı ne olduysa bilemiyorum.
 • kendisini uzun süredir izliyorum. bence hayatta kalma konusunda en başarılı kişilerden birisi. sınırları aşırı derecede zorluyor bazen kendisini donsuz bile izlediğimiz oluyor :d hayatta kalma, doğa, orman,deniz dörtlüsünü seviyorsanız bir bakın derim.
 • tanım: hayatta kalma uzmanı

  öncelikle bu unvanları kim nerede veriyor bilmiyorum fakat kendisi kesinlikle orijinal bir karakter. normal insanların ağzına süremeyecekleri şeyleri yerken güzel derken bildiğimiz meyve sebze yerken tadı kötü diyebiliyor.

  ara sıra faydalı olabilecek bilgiler de vermeyi ihmal etmiyor. türkiye'de çok seyrediliyor olacak ki geçenlerde türk yemeklerini tattırdıkları bir yayın da dolaşıyordu ekranlarda.