şükela:  tümü | bugün
  • jenna elfman ismini ilk kez duymama sebep olan ve seyrederken şirinliği karşısında beni, annemi istetmeye gitmek konusunda ikna çabalarına sürükleten müthiş film. (bkz: düsük cümle) ilk 10 dakikasında woody harrelson'ın kardeşlerin her ikisini de oynadığını düşünme gibi bi mallık yapmıştım.
  • ayrıca elizabeth hurleynin de rol aldığı filmdir
  • filmin kissadan hissesi: usenmeyin ve imzalamadan once karinca duvasi gibi yazilmis bile olsa herhangi bir sozlesmenin noktasina kadar yazili her seyi okuyun ve anlamayin , aksi taktirde imzalamayindir...
  • amerikan halkinin ne buyuk bir tutku ile aptallasabilecegini gostermesi acisindan yararli bir yapim olmus fakat her komedi filmine cikip kendini oynayan jay leno iyice kabak tadi veriyor.
    filmde ayni zamanda goruyoruz ki dharma and greg de dharma yi canlandiran bayan karakter jenna elfman a kivircik uzun sac hic gitmemis.
  • (bkz: med tv)
  • filmi seyrederken siz de ed tv'nin bir izleyicisi olup çıkıyorsunuz. sonra bunu farkettiğiniz an "acaba ben de film gösterilen elemanlar gibi mi oldum?" diye düşünmeye başlıyorsunuz ve kendinize çeki düzen veriyorsunuz*. ayrıca filmde jenna elfman'a yapılan eleştiriler, seyircinin onu daha çok sevmesine sebep olmuştur, gönüllerimiz fethetmiştir.
  • ara sıra michael mooreun da göze çarptığı film. ayrıca ellen degeneresde var bu filmde ve tıpkı kendisi gibi konuşup, giyinip ve espirler yapıyor.
  • güzel ve eğlenceli bir filmdir bu.
  • moviesmart'ta neredeyse iki günde bir gösterilen film. aman aman bir yanı olmasa da hollywood şu komik detaylarla işi götürebilmeyi çok iyi başarıyor. bu arada ellen degeneres bu filmde pek bir genç olsa da tarzının hiç değişmediği gözlerden kaçmamıştır.