şükela:  tümü | bugün
  • bigumigunun en aktif yazarı, editörü, proje yöneticisi diye tanım yaparım hiç çekinmeden.
    kimdir nedir tanımam ama "only bigu can migu me!" diyerek dikkatimi cezbetmiş yazdığı yazılar ve araştırmacı ruhuyla taktirimi kazanmıştır.
    her mecrada elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum kendisini. umarım böyle devam edip bir gün o paylaştığı işler gibi diğerleri de eda'nın işlerini paylaşır. o zaman bu başlığa bakıp yaa yaa derim bilge yaşlı amca tavrımla.
  • bigumigu'nun aktif yazar ve editörü. şöyle de bir twitter sayfası var kendisinin. reklamla ilgilenen arkadaşlara takip etmelerini şeyederim.
  • sektörde acaba bir ben mi sevmiyorum diye düşünürken, denk gelen muhabbetler arasında anladım ki aslında kimse sevmiyormuş.
  • sofar sounds istanbul'un kurucusu aynı zamanda.
  • budo kezbanı olarak aklımda kalacaktır, öyle not ettim.
    bir de üzerine özür açıklaması var ki 2-3 kez okuyarak tutarsızlıkları düzenlemeli.
  • kendisini emre aydin sayesinde tanidim. twitter'da emre aydin tweetlerini begenip rt ediyordu. sonra sonra ben de takip etmeye basladim kac yil oldu bilmiyorum hala da sosyal medyadan takip ederim. kendisini cok basarili, cok akilli buluyorum. sofar sounds'la ilgileniyor bu sira. cok iyi yerlere gelecegine inaniyorum. kendisiyle ileride tanismayi belki de ayni ortamda calismayi cok isterim.
  • yaptığı işleri gördükçe, kudretine her zaman saygı duyduğum ve her defasında gönülden "ellerine sağlık be!" dediğim okuldaşım*, hemşerim*.
  • şöyle profesyoneldir kendisi: sofar'da kendisiyle çalışmayan bir markayı twitter'da başka bir şarkıcıyla çalıştığı için yerden yere vurabilir. keşke hemen silmeseydi de tweeti buraya linkleyebilseydim.

edit: hah biraz daha deşince daha net bilgiler geldi. marka tadım şarkıcı da irem derici imiş. bir de tweeti bulsam tadından yenmezdi.