• bigumigunun en aktif yazarı, editörü, proje yöneticisi diye tanım yaparım hiç çekinmeden.
    kimdir nedir tanımam ama "only bigu can migu me!" diyerek dikkatimi cezbetmiş yazdığı yazılar ve araştırmacı ruhuyla taktirimi kazanmıştır.
    her mecrada elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum kendisini. umarım böyle devam edip bir gün o paylaştığı işler gibi diğerleri de eda'nın işlerini paylaşır. o zaman bu başlığa bakıp yaa yaa derim bilge yaşlı amca tavrımla.
  • bigumigu'nun aktif yazar ve editörü. şöyle de bir twitter sayfası var kendisinin. reklamla ilgilenen arkadaşlara takip etmelerini şeyederim.
  • sektörde acaba bir ben mi sevmiyorum diye düşünürken, denk gelen muhabbetler arasında anladım ki aslında kimse sevmiyormuş.
  • sofar sounds istanbul'un kurucusu aynı zamanda.
  • budo kezbanı olarak aklımda kalacaktır, öyle not ettim.
    bir de üzerine özür açıklaması var ki 2-3 kez okuyarak tutarsızlıkları düzenlemeli.
  • yaptığı işleri gördükçe, kudretine her zaman saygı duyduğum ve her defasında gönülden "ellerine sağlık be!" dediğim okuldaşım*, hemşerim*.
  • sofar sounds'da yetkili bir ablamız. inanılmaz zevkli biri. ev dekorasyonuna bayılıyorum.

ayrıca kendisi bana japonya'dan muji defter getirme sözü vermişti ama döndükten sonra ben yüzsüzlük yapmıyım diye sormadım bir türlü. bu vesileyle hatırlatmak istekjhgdsdfgj.
  • buraya yazsam sığmaz ya yeni nesil bayılarak dinlediğiniz çoğu müzisyeni tanımanıza vesile olmuştur. türkiye'nin en iyi müzik, sanat buluşmasını sanırım dört yıldan fazla oldu yapıyor.. sosyal medya kalemi kuvvetlidir. kültür, sanat, müzik, digital hemen her konuda bir cevabı vardır fakat bir lafa bakar laf mı diye bir de söyleyene bakar adam mı diye *kendisini uzun süredir takip eder biraz da tanırım net iyi insandır.
  • saldırgan tavrından dolayı antipatik görünen, daire kanalının kurucularından birisi. influencerlardan ölesiye nefret ettiğini paylaşımlarındaki aşağılama içeren cümlelerden görebiliyoruz.

bazı fikirlerine, hareketlerine ve “mükemmeliyet”çi tavırlarına bakıldığında türkiye’de iş yapması onun için mantıklı değil. neden hala bu ülkenin vasatlığında çırpınıyor anlamıyorum.
  • twitter’dan gördügüm kadariyla inanilmaz negatif, sinirli ve mutsuz; bu mutsuzlugu ve umutsuzlugu paylasmadigimiz icin iyice sinirlenen bir insan*. artik cringe icerik kategorisinden takip ediyorum kendisini. umarim kendini ve hayati sevdigi gunler gec olmadan gelir.
hesabın var mı? giriş yap