şükela:  tümü | bugün
 • sezon içinde, geçen seneki avrupa gençler şampiyonasındaki performansından uzak bir görüntü çizsede; 4'lü finalde gösterdiği üstün performansla turnuvanın en iyi blok yapan oyuncusu seçilmiş genç sporcudur. turnuvada, bloklarının yanı sıra takımının en skorer ikinci ismi olmayı başarmıştır. bu başarısıyla da milli takım aday kadrosuna dahil olmuştur.
 • bayan voleybol milli takimimizin yeni yildizlarindan. gec de olsa bu yil surekli oynama sansi bulmustur.
 • neslihan demir'in takımı tenerife'nin peşinde koştuğu; genç, yetenekli milli voleybolcumuz.

  edit: an itibariyle fenerbahce acıbadem'de görevini layıkıyla yerine getirmektedir.
 • aşık olduğum oyuncudur, evet aşkımı buradan ilan ediyorum. hem kendisine hem oyununa hayranım, 2009 finalinde eczacıbaşı karşısında fenerbahçe acıbademi sırtlayan isimlerden biriydi...seviyoruz...
 • (bkz: sabri sarıoğlu)
  yok artık ebenin..
 • cengiz göllü'nün türk voleyboluna bir armağanıdır. orta oyuncu olmasına rağmen avrupa ligi maçlarında 4 numaradan da başarılı hücumlar gerçekleştirmiştir. smaç servisi iyi atabildiği halde tenis servis kullanır, ama bunda da başarılıdır. o servis pozisyonuna geçtiğinde mutlaka ya ace gelir ya da karşı takım manşet almakta zorlanır. 2010 dünya şampiyonasında ev sahibi polonya'yla yapılan maçta polonya televizyonunun spikeri eda erdem için: "her takımda bulunması gereken bir oyuncu, çok genç ve çok başarılı, bizim orta oyuncularımız onun hızına yetişemiyor." demiştir.
 • milli takımlarda zaman zaman 4 numaraya kaydırılan hatta orada çok daha başarılı olacağı düşünülen bir oyuncudur. şahsen ben orta oyuncu olarak kalmasını isterim zira şu an türkiye'de başta skorer yönü olmak üzere tüm özellikleriyle dünya standartlarında olan tek orta oyuncumuzdur. neşve büyükbayram'ın da bu gelişimini sürdürüp a takım düzeyine gelmesiyle milli takımımızda çok klas iki orta oyuncumuz olacak.

  eda'yla ilgili ekleyebileceğim son bir not var. fenerbahçe'ye transferinden önce beşiktaş ve ezcacıbaşı kulüpleri aralarında anlaşmış ancak eda "ya fenerbahçe'ye giderim ya da oynamam" deyince eczacıbaşı'nın verdiği bonservisin aynısına fenerbahçe'ye transfer olmuştur. bunun yanında hırslı oyunu ve tribünlerle olan pozitif ilişkisiyle taraftar arasında çok sayılan ve sevilen bir oyuncudur. kendisine ödenen 500 bin tl'lik bonservis bedeli şu an için resmi olarak bayan voleybolunda transfer rekorudur. naz aydemir'in 1 milyon tl'ye fenerbahçe'ye geldiği söylense de ne eczacıbaşı ne de fenerbahçe tarafından sözü edilen bu rakamlar doğrulanmıştır.
 • amcamın kızı, kuzendir kendisi.. beach volley de, resmi türkiye şampiyonlarıyla 3 defa final oynayan alaylı bir beach ci olarak, sinemadan parayı vuranlara, tiyatrocuların veryansın etmesi modeli gibi, aslında salona devam etmem gerektiğini bana ara ara hatırlatan en iyi örnektir.. ama yok lem herşey paramı yine en kralı beach.. gerçi bi ara bi sponsorun kapısından dönmüştük o anlaşmayı imzalayasaydık farklı olurdu ama.. benim gönlüm her zaman yine beach ten yana..
 • 2009 avrupa bayanlar voleybol şampiyonası'nda 14 ace atarak bahar toksoy'la birlikte bu kategoride ilk sırayı almıştır.
 • osmokroviç'le beraber fenerbahçe acıbadem'in neşe ve hırs kaynağı. nati işin biraz daha fırlamalığında sanırım. eda erdem'de ise çocuksu sevinçlerden azim-hırs dolu kutlamalara kadar bir yelpaze izlemek mümkün. ayrıca şimdiden çok iyi bir oyuncu. blokta ve smaçta çok istikrarlı. oyun içinde çok akıllı. iyi de sıçrıyor gibi görünüyor. ve tabii çok da güzel. bembeyaz.
hesabın var mı? giriş yap