şükela:  tümü | bugün
  • adı efsane dizisinde "çiler" karakterini oynayan izmirli oyuncu.
  • kendisi bir ginger olsa da (bkz: acıtıyor güzelliğin farkında mısın) dedirtiyor
  • o kızıl kızıl güzel saçlar o sempatik haller gel beni sev diyor resmen.
    bazen bakışlarından bir farklılık seziyorum böyle bir hüzün gömmüş gibi. örnek 1 örnek 2
    örnek 3

anladığım kadarıyla maşuku var, 26 yaşında instagram'da 80bin takipçisi var.
  • aslan ailem dizinde gorup partneriyle olan uyumu ve enerjisiyle dikkatimi cekmis oyuncu. ıdealimdeki hatun tipidir kendisi ayrica ve bundan dolayi da dikkatimi cekmis olabilir tabi. yolu acik olsun da daha cok projede gorelim derim. cidden soyadi gibi solenci bir arkadas ayrica. (bkz: gorsel solen)
  • aile evinde yaşadığım için televizyondaki tüm yerli dizileri aşağı yukarı görüp izliyorum ve şunu diyebilirim ki şu an için yerli dizilerdeki en çekici kadın eda hanım'dır.
    yalnız instagram hesabındaki fotolardan hareketle de şunu ifade etmeliyim; en azından odaklama/kadraja sığdırma gibi temel konularda destek almalıdır, zira teknik hatalar güzelliğini fevkalade gölgeleyebiliyor.
  • ülke standartlarına göre ciddi anlamda güzel bir bayan. bakışlarından kendisinin de bunun farkında olduğu anlaşılıyor ve bu özgüven de ayrı bir hava katıyor tabi yine. sonuç olarak; yüzü de bakışları da saç rengi de güzel ve aurası da yüksek bir hanımefendi. başarısı bol olsun diyelim.
  • eda ziyafetçi ya da banketçi diye de adlandırılabilen osuruk kokulu baaayyan
  • leyn önce ben gördüm bakanı sikerun diye iç çekerken, yok lan tüm türkiye görmüştür zaten diyerek, zevcem olarak almaktan vazgeçtiğim, takribi benden 10 anni genç olan, çok güzel pastoral bir çalışmadır efenim.

şimdi, dağılabilirsiniz...
  • güzelliğini saklı tutmak için heykelini yapmışlar.*

bakınız