• adı efsane dizisinde "çiler" karakterini oynayan izmirli oyuncu.
 • o kızıl kızıl güzel saçlar o sempatik haller gel beni sev diyor resmen.
  bazen bakışlarından bir farklılık seziyorum böyle bir hüzün gömmüş gibi. örnek 1 örnek 2
  örnek 3

  anladığım kadarıyla maşuku var, 26 yaşında instagram'da 80bin takipçisi var.
 • aslan ailem dizisinde gorup partneriyle olan uyumu ve enerjisiyle dikkatimi cekmis oyuncu. ıdealimdeki hatun tipidir kendisi ayrica ve bundan dolayi da dikkatimi cekmis olabilir tabi. yolu acik olsun da daha cok projede gorelim derim. cidden soyadi gibi solenci bir arkadas ayrica. (bkz: gorsel solen)
 • aile evinde yaşadığım için televizyondaki tüm yerli dizileri aşağı yukarı görüp izliyorum ve şunu diyebilirim ki şu an için yerli dizilerdeki en çekici kadın eda hanım'dır.
  yalnız instagram hesabındaki fotolardan hareketle de şunu ifade etmeliyim; en azından odaklama/kadraja sığdırma gibi temel konularda destek almalıdır, zira teknik hatalar güzelliğini fevkalade gölgeleyebiliyor.
 • (bkz: az bilinen efsane ginger' lar)

  şahsi kanaatimce türkiye' nin yaşayan en güzel kadınıdır. eda burayı okuyorsan bu bir evlenme teklifi, içkim yok kumarım yok, sigaram yok.
 • bu topraklardaki en tatlı kadınlardan biri.
  kendisini, yıllar önce ortak bir arkadaşımızın eda'nın paylaşımını beğenip kim kimi beğenmiş akışına düşürmesiyle gördüm. evet baya boş zamanlardı.
  o zamanlar memleketinin tatlı kızı , takipçi yok, bir tane de ufaklık bir manitası var tatlı tatlı fotolar paylaşıyorlar. birkaç dakika bakmışımdır. gerçekten nadir bir güzellik, sonrasında iyi niyetler dileyip profili terk ettim.
  yıllar sonra keşfette çıktı karşıma binlerce takipçiyle. bir süre stalkladım kendisini. çocukuk aşkı gitmiş, pozlar değişmiş, büyümüş ama güzellik hep aynı. ne yapar niye ünlü oldu hiç araştırmadım ama umarım mutlu ve güzel bir hayatı olur hep.
  eda burayı okuyorsan bu başka evlenme tekliflerini görmezden gelip bana yönelmen için bir çağrı. içkim ve sigaram oluyor ama bak kocaman da bir kalbim var.
 • instagramdan paylaştığı son fotoğraf ile(aslında her fotoğrafı ile ama bu bir başka güzeldi) yine gönül bağımızı titretmiştir.
 • lise zamaninda affedersiniz aşırı kıroydu bu kız. herhalde kesfedilince kibar olmaya karar verdi
 • ılkokul, ortaokul ve liseden arkadasim.sonrasi yok..eda her televizyona çıkışında birbirimize haber ettigimiz bir arkadasim var, insanin hosuna gidiyor tanidigi birini televizyonda gormek.
 • foto çekilirken yanaklarını içine çeken itici kardeşimiz. biri de demiyo mu çevresinde aga iyi durmuyo ne diye çekiyorsun diye acaba?
hesabın var mı? giriş yap