şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yeni knight online sunucusu. daha 20 martta açıldığı için henüz boku çıkmamıştır. ancak moradon'da ortalık deli gibi adam dolu ve şu sıralar en çok ash knight bölgelerinde yığılma var xp party bulmak cidden işkenceye dönüşüyor. dün gecenin 2 saatini düzgün bir parti arayarak geçirmem en canımı sıkan nokta oldu.
 • (bkz: atlantis)
 • bugüne kadar hiç entry girilmemiş olması çok ilginç. knight online tarihinin en çalkantılı en piyasayı karıştıran suncusudur belki. isimleri unutmaya başladım artık ancak çok fazla efsane karakter ve clan barındıran bir sunucuydu. buradan bir dönemler alt clan kuruculuğunu ve sonrada asıl üyeliğini yaptığım tüm numenor clanına selam gönderiyorum.
  kendi nickim: little_john (assassin)
  esfaneler: rgbdagger, quades, unassassino, eldar, roguedevil, stillist(fightball), unmage, mimic_ , spastik bamya, rebirthtable, h4rl3m, roguehouse, goldpunch, izmirlee_ ve daha niceleri..
  efsane bugüne kadar hiç entry girilmemiş olması çok ilginç. knight online tarihinin en çalkantılı en piyasayı karıştıran suncusudur belki. isimleri unutmaya başladım artık ancak çok fazla efsane karakter ve clan barındıran bir sunucuydu. buradan bir dönemler alt clan kuruculuğunu ve sonrada asıl üyeliğini yaptığım tüm numenor clanına selam gönderiyorum.
  kendi nickim: little_john (assassin)
  esfaneler: rgbdagger, quades, unassassino, roguedevil, stillist(fightball), unmage, mimic_ , spastik bamya, rebirthtable, h4rl3m, roguehouse, goldpunch, izmirlee_ ve daha niceleri..
  efsane clanlar: sultans, numenor, deathsilence, güneş. çok vardı da unuttum şimdi. aklına gelen varsa yazsın arkadaşlar.
 • (bkz: adana) kürdi biçimde okuyunuz.