şükela:  tümü | bugün
 • trabzonspor'un yeni sezonda da teknik direktörü olmuştur.

  trabzonspor, hocalarının yardımcılarıyla devam ediyor.

  trabzonspor teknik direktörlüğü matruşka gibi pozisyon.
 • kuş beyinliler acaba adamın kariyerinden haberdar mı? yani rize'yi ligde tutsa, başakşehir'le 8 puan farktan şampiyonluk kaybetse, ligi bilen hoca, ama şl kazanan takımın yardımcı hocası, chelsea'da hem topçu hem de scout ve antrenör olarak kariyer yapmış adam yetersiz. zaten futbol da istanbul'da keşfedildi, bir boku da siz bilmeyin.

  bence en çok abdullah avcı kadar riskli bir tercihtir. benim kalbim şota'dan yanaydı. başarılı olur inşallah.
 • şimdiden soyadıyla beklentileri yükseltmiştir. başarılı olursa “futbol newton yasalarına göre oynanır” pankartı bile açılabilir :d
 • dini kullanması ve sorumluluğu hiçbir suretle almaması ile türk milletini çözdüğünü ortaya koyan teknik direktör.
 • değil ingiltere'de, dünyanın herhangi bir futbol liginde potansiyeli keşfedilmemiş, fakat trabzonspor yönetimi tarafından fark edilmiş teknik direktör (!).

  nasıl fark ettiler, kendisinde ne buldular anlamakta zorluk çekiyorum.

  trabzonspor yönetimleri dara düştüğü zaman sadi tekelioğlu gibi, trabzonspor'un alt yapısına emek vermiş, bugün gel, yarın git diyebilecekleri teknik direktörlerle geçiş dönemlerini değerlendirmiştir.

  bu tür tercihleri bile anlayabiliyorum ama newton tercihini bir türlü anlayamadım gitti. geçen sezon şampiyonluğa oynamışsın, hiçbir teknik direktörlük tecrübesi olmayan, türkiye liginin karakterinden ve dinamiklerinden haberi olmayan bir antrenöre takımı emanet ediyorsun.

  gerçi bunu yapanlar şampiyonluğa oynayan takımı da hüseyin çimşir'e emanet etmiştiler ya neyse.

  sonuç olarak, bana sorarsanız ahmet ağaoğlu ve yönetim akıl tutulması yaşıyor başka bir şey değil.
 • trabzonspor'un yeni teknik direktörü olarak açıklanmış,eski yardımcı antrenör.

  bende abdullah avcı konuşulurken bu adam gelsin istiyordum. ilk defa yönetim benim düşüncemi onayladı.

  şimdi yanına iki tane de güzel antrenör koydun mu,iki nokta transfer ve mevcut kadroyu korudun mu,al sana alnimizin akıyla 5.cilik !

  kusura bakmayın bu sene şampiyonluk inancımı yitirmiştim.
 • adam ne yapacaktı allah aşkına. bu trabzonlular'ın da 1-2 kere iyi kadro denk geldi kafaya oynadılar diye kendini nimetten saymaları.

  olm bu kafayla sizi bursaspor'un kaderi bekliyor haberiniz olsun.

  sol ve sağ beklerin adını bilmiyordunuz düne kadar. 10 yedeği bile tamamlayamamışsınız. normalde yeni transferleri 2-3 hafta yavaş yavaş adapte ederler takıma. sizde o kadar adam kıtlığı var ki newton kafadan 11'e koymuş 2-3 gün önce yapılan iki transferi. adamdan muhteşem işler bekliyorsunuz.

  hatta bi tanesi beşiktaş'ın kadrosuna "alternatifsiz" demişti de götümle gülmüştüm. tamam beşiktaş'ın kadrosu zayıf da kendi kadronu nasıl "alternatifli" gördün be arkadaş.

  he canım he yusuf yazıcı fransa ligine gitti, uğurcan iyi çıktı. hamiler gökdenizler falan. futbolu siz keşfettiniz zaten. hay allahım.
 • cimsirden de, parselci apo'dan da iyi is cikaracaktir.
 • adam daha ekibini kurmamış millet yok öyle yok böyle boş boş konuşuyor. ekşi ortamı yemin ediyorum lağım çukuru gibi bir yer oldu.
 • abdullah avcıdan çok daha mantıklı hamle olduğu kesin. ekibini ingiltere'den getirecekmiş. başarılı olacağına inanıyorum.