şükela:  tümü | bugün
  • hepimizin bildiği gibi adaleti (!) olan dünyamızda kötü bir eylem yapıldığında, benzeri bir şeyin sizin başınıza gelmeli mi gelmemeli sorunsalına ait başlıktır.

    gelelim konumuza, magazin dünyasından okumuş olacağınız üzere cem yılmaz’ın defne samyeli’ni aldattığı yönünde iddialar var. ve sosyal medyada herkes defne hanıma üzüldüğünü cem yılmaz’ın iğrenç biri olduğunu savunup duyar kasıyor. eğer cem yilmaz aldattıysa gerçekten ayıp ve kötü bir davranış. ama yıllar önce defne samyeli de kocasını çirkin bir biçimde aldattığı yönünde haberler vardı ve tekrar günyüzüne çıktı. şimdi iddiaların doğru olduğunu varsayarak, aldatan bir kadının başkası tarafından aldatılması etme bulma dünyasının bir ürünüdür. buna üzülmeli miyiz?

    veya başka bir örnekle, ezel dizisini izleyenler bilir. eyşan ömer’i yani ezel’i kandırıp iftira atıp hayatını mahvetti. sonra ezel döndü intikam aldı. ezel’in yaşadıklarını da gördük, sonra intikamdan sonra eyşan’ın düştüğü durumu da. eyşan’a üzüldünüz mü? içiniz sızladı mı? yoksa beter ol kahpe modunda bundan zevk mi aldınız?

    bu sorunsalı nasıl çözeriz a dostlar?
  • belki edilen,ettiğini bulmuştur.
    edilen ettiğini bulacak diye eden bulacak olmamalı.