şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ticket restaurant kartımın kaybolması ile muhattap olmak zorunda olduğum firma. sistemlerinin 2015 yılı hızına pek yetişebildiğini sanmıyorum maalesef. sanki biz müşteri değiliz de onlar müşteriymiş gibi bir duruş var her konuştuğum çalışanında. kaybolan kartın yenilenme hikayesinde yıl olmuş 2015, hala elime ulaşan yeni karta diğerinden kalan bakiyenin sistem tarafından otomatik olarak 5 gün sonra yüklenebiliyor olması? ve kafamda deli sorular... 'otomatik olarak 5 gün sonra' cümlesini loopa aldım resmen. 'otomatik olarak 5 gün sonra' o kadar anlamsızki loopa alınca bile anlamsızlığını yitirmiyor. ödeme yapılacağı zaman patronla karar verdik, müstesna sistemimizden dolayı 'otomatik olarak 5 gün sonra' ödeme yapacağız.
 • ticket kart yenileme işlemini 12 liraya yapan firma.
 • uygulanan iskonto ve odeme vade tarihinin uzun olmasindan dolayi pek sevilesi firma. kartlara bakiye aktarimi gayet hizli ve kolay.basit bir yonetim paneli mevcut. mobil uygulama sayesinde yakinlardaki kart gecen lokantalari gormekte ayri bir guzelligi.
 • ticket restaurant kartları hizmetini veren firma.

  ilginç bir firma, internet siteleri çalışmıyor. sipariş geçemiyoruz. müşteri hizmetlerini aradığımızda ise önce reklam dinletiyor, ardından mesai saatlerinde arayın deyip telefonu kapatıyor.
 • çalışmak için istenilen evrakları tamamladım. "her şey mükemmel, eksik yok hemen kartlarınızı kargoya veriyoruz" dediler. üzerinden yaklaşık bir hafta sonra aradığımda "eksik evraktan dolayı işleminizi başlatamadık" yanıtını aldım. bu son aldığım bilgiydi. ilk aldığım cevap daha da eğlenceli "sizle çalışmıyoruz, pasif görünüyorsunuz" dedi.
  konunun özü;
  henüz çalışmaya bile başlamadan müşterisini yada onların bizde gördükleri tabir olan "yağlı kapı"yı kaybedebilen ender firmalardan... kovalanmak nedir diye merak edenler çalışmaya başlayabilir (tabi başarabilirlerse) ama yok ben müşteriyim haklarım var diyorsanız şansınızı bilin ve size uygun farklı firmalar tercih edin...
 • (bkz: accor)
 • çok sıkıntılı çalışan bir yemek kartı sistemine sahip firma. pos makinaları bozulur, kartı okumaz. sistem çöker. yeni açan restorana aylarca makina yollamaz. sorunuz olduğunda telefonları ulaşılamaz olur, ulaşsanız karşınızdaki yetkili bilgisiz ve genelde saygısız olur.
  hiç bulaşmamak lazım.
 • kayıp ticket kart için aradığımızda sıra bekletiyorlar. akıllara zarar. bekledim bağlandım, müşteri temsilcisi arkadaş kartın ön yüzündeki 16 haneyi istedi. olur kartı bulunca arayayım o zaman dedim.

  kendisine kibarca uygulamalarını indirdiğimi, telefon, mail vs gerekli bilgiler ile login olduğumu, bana adımla hitap eden mailler gönderdiklerini lütfen bu kişisel bilgiler ile kartı bulmaları konusunda ricacı oldum. bana dedi ki en son 28 inde harcama yapmışsınız o fisteki referans kodu varsa olur. kartı bulma oranım daha yüksek anasını satayım.

  nihayetinde bozuk uygulama açıldı. kart numaramı öğrendim. yeniden aradım. kart numarasını söyledim. iptal işlemine devam etmek için doğum tarihimi istedi. neden dedim, tekrar kaybolursa bulmak için dedi. ben bu bilgiyi uygulamada kaydetmiştim ulen demin niye bulmadınız diyesim geldi. sustum. ne yaptıklarından kendilerinin de haberi yok çünkü.
 • bana bu firmanın çalışma şartları hakkında bilgi verecek kişiye yemek ısmarlarım.