şükela:  tümü | bugün
  • ticket restaurant kartımın kaybolması ile muhattap olmak zorunda olduğum firma. sistemlerinin 2015 yılı hızına pek yetişebildiğini sanmıyorum maalesef. sanki biz müşteri değiliz de onlar müşteriymiş gibi bir duruş var her konuştuğum çalışanında. kaybolan kartın yenilenme hikayesinde yıl olmuş 2015, hala elime ulaşan yeni karta diğerinden kalan bakiyenin sistem tarafından otomatik olarak 5 gün sonra yüklenebiliyor olması? ve kafamda deli sorular... 'otomatik olarak 5 gün sonra' cümlesini loopa aldım resmen. 'otomatik olarak 5 gün sonra' o kadar anlamsızki loopa alınca bile anlamsızlığını yitirmiyor. ödeme yapılacağı zaman patronla karar verdik, müstesna sistemimizden dolayı 'otomatik olarak 5 gün sonra' ödeme yapacağız.
  • ticket kart yenileme işlemini 12 liraya yapan firma.
  • ticket restaurant kartları hizmetini veren firma.

ilginç bir firma, internet siteleri çalışmıyor. sipariş geçemiyoruz. müşteri hizmetlerini aradığımızda ise önce reklam dinletiyor, ardından mesai saatlerinde arayın deyip telefonu kapatıyor.
  • çalışmak için istenilen evrakları tamamladım. "her şey mükemmel, eksik yok hemen kartlarınızı kargoya veriyoruz" dediler. üzerinden yaklaşık bir hafta sonra aradığımda "eksik evraktan dolayı işleminizi başlatamadık" yanıtını aldım. bu son aldığım bilgiydi. ilk aldığım cevap daha da eğlenceli "sizle çalışmıyoruz, pasif görünüyorsunuz" dedi.
    konunun özü;
    henüz çalışmaya bile başlamadan müşterisini yada onların bizde gördükleri tabir olan "yağlı kapı"yı kaybedebilen ender firmalardan... kovalanmak nedir diye merak edenler çalışmaya başlayabilir (tabi başarabilirlerse) ama yok ben müşteriyim haklarım var diyorsanız şansınızı bilin ve size uygun farklı firmalar tercih edin...
  • (bkz: accor)
  • çok sıkıntılı çalışan bir yemek kartı sistemine sahip firma. pos makinaları bozulur, kartı okumaz. sistem çöker. yeni açan restorana aylarca makina yollamaz. sorunuz olduğunda telefonları ulaşılamaz olur, ulaşsanız karşınızdaki yetkili bilgisiz ve genelde saygısız olur.
    hiç bulaşmamak lazım.
  • kesinlikle berbat bir işleyişe sahip firma. multinet'in 1 günde, sodexo'nun 3 günde yaptığı işlemi tam 1 ayda yapamaz, her aradığınızda en kısa zamanda dönüyoruz der ama dönmezler. çağrı merkezlerinde kullandıkları yazılım da kendileri ile aynı zekaya sahip olduğu için aradığınızda onun için bire bunun için ikiye diye diye 50 tuşa bastırır, tam sonunda ulaştım galiba dediğinizde şu anda mesai saatleri dışındayız, daha sonra arayın der. madem mesai saatleri dışındasın baştan söylesene şunu birader, salak gibi o tuşa bu tuşa neden basıyoruz.