şükela:  tümü | bugün
392 entry daha
  • ya ben biraz malım, ya da bilmiyorum işte.
    burdan sonrası spoiler içerir.

baştan söyleyeyim, sorular çok saçma olabilir, daha 5 dakka önce bitirdim filmi, üstüne uzun uzun kritik yapmadan yazıyorum bunları.
    ama büyük merakla bilale anlatır gibi açıklamalı yeşillerinizi de bekliyorum.

şimdi bizim esas oğlan bi ara zamanı sıfırlama yeteneğimi kaybettim dedi, ama filmin sonunda ölünce yine zaman sıfırlandı.
    * yani bizi mi kekledi?

bizim esas oğlan filmin sonunda öldü, her şey yeniden başa sardı, ama bu sefer memleket zafere gidiyordu, omega öldürülmüştü. sorna rita'nın yanına gitti ve rita bunu tanımadı, gayet doğal olarak.
    * şimdi anlamadığım nokta, madem omega öldü, bu adamlar kimle savaşmaya gidiyor?
    hayır tamam kimsenin omega'dan haberi yok, onu biliyoruz.
    ama filmin sonunda omega öldüyse, savaş da bitmiş demektir. madem öyle neden tekrar başa sarıyorsun, omega'nın öldüğü yerden devam et git işte. memleket kurtarılsın, düşman alt edilmiş olunsun, ordan yürü git işte.
    niye başa döndük yani. amaç mutlu son yaratmaksa, lan rita bizim oğlanı tanımıyor bile, ne mutlu sonu?

ve son bir soru,
    * şimdi belli ki bizim oğlan zamanı sıfırlama özelliğini kaybetmemiş. ee nolacak şimdi, eceliyle öldüğü zaman bile yine de zamanı sıfırlayacak mı? ölümsüz mü oldu şimdi?
6 entry daha