• bu adamı begenmeyen renkdaşlarımı da engelleyeceğim yakında. inanılmaz amk ya. ulan adam resmen takımı ileride tutuyor orkestra şefi gibi indiriyor, çeviriyor, alıyor , atıyor. ulan adam bırakın 5 pozisyona girsin 3ünü kaçırsın mal mısınız ne bekliyorsunuz? begenmediginiz macta 2 gol attı 1 penaltı kazandırdı. 2 tane harika asisti çöp oldu. adam sahada basmadık yer bırakmıyor abilik yapıyor kaptanlık nasıl yapılır onun dersini veriyor. çok özür dilerim ama bu adamı beğenmeyen net gerizekalıdır ya da galatasaraylıdır.
  • yapılan yorumlardan da görüldüğü üzere fenerbahçe’nin neden uzun süredir başarıya hasret kaldığını anlamak çok zor değil. edin dzeko destroyer gibi bir forvetti, tam bir pivottu ama 38 yaşının içinde olduğunu unutmamak lazım. fenerbahçe onu takıma abilik yapsın diye almıyor ana santrafor olarak düşünüyor. hele senelik 6 milyon euro net maaştan 2 senelik sözleşme hiçbir şekilde kabul edilemez. performans olarak da üst düzey değil artık. neymiş serie a’da gol atmak zormuş; joao pedro o serie a’nın içinden geçmişti, bu sene sahada küçük emrah gibi gezdi, her pozisyonda basketbol tabiri ile hücum faul yaptı. dzeko’nun serie a’da 33 maçta 9 golü var, beğenmediniz batshuayi’yi bu sezon 32 maçta 20 gol attı hem de bunu kısıtlı sürelerde yaptı, 93 dakikada bir gol ortalaması yakaladı. dzeko’ya dönecek olursak 52 maçta 14 golü var. ınter’de son zamanlarda as oynamasının sebebi lukaku’nun aşırı kilolarından dolayı ceza alması bundan mütevellit as oynadı çünkü inter çift forvet ile oynuyordu. dzeko şu an 37 yıl 4 aylık yani 38’in içinde, gelecek sene 17 martta 39 yaşında olacak, bir sonraki sene ise sezon bitmeden 40 yaşından gün almış olacak. performans olarak da ne vereceği muamma, senede penaltılarla 9-10 gol atsın diye 40 yaşındaki adama servet vermeyi benim gönlüm elvermiyor. buradaki birçok insandan katbekat daha fenerbahçeliyim eğer messi değilse bu yaştaki bir adama senelik 6 milyon euro’dan 2 sene sözleşme önermeye gönlünüz el veriyorsa daha fazla bir şey söylemeye gerek yok.
  • fenerbahçe'de sosyal medyayı kim yönetiyorsa bir an önce siktir edilip bir daha iş bulamaz hale gelmeli.

dünyaca ünlü golcu diye twit mi atılır be kardeşim. sen nasıl bi salaksın. bunu denetlemeyenler nasıl bir salak. 37 yaşındaki adamın transferini şirin göstermek için dünyaca ünlü golcü diye de ibare eklemezsin be.

şu fenerbahçe'de çalışan kadroda ciddi mental sıkıntılar var. ben fenerli olarak nasıl bir sınava tabii tutuluyorum amk ya. inanılmaz.
  • van hooijdonk reloaded. bir gün yaşlı ama kariyeri çok iyi bir forvet gelir ve fenerbahçe için biten umutlar yeniden yeşerir. çok rahat ve çok profesyonel. mükemmel bir forvet.

debe editi: çok yaşa türkiye cumhuriyeti. her daim izindeyiz atam.
  • 37 yaşında, geçen sezon milli takımla beraber 57 resmi maçta, 4 farklı turnuvada görev almış, 3200 dakika civarı sahada kalmış tier 2 forvet.

tier 1 kim? haaland, lewa, benzama, mbappe, eto'o, drogba, ronaldo lima, aguero, ibrahimovic.

bu adam hem tier 2, hem sezonun 3. ayında 38 yaşına girecek hem de bir önceki sezon pestili çıktı.

transfer edilirse ilk 3-4 ay italya ligi idmanı ve geçen seneden kalan ozguveni ile ötturur, ligin devamında düşen fiziği ve motivasyonu ile bu sene sonundaki gs'nin gomis'ine döner.

drogba 36'da fiziken düştü, mertens 35 yaşında son 2 ay havlu attı.

3-4 ay oynayacağı oyun, sonrasında alacağı az süreler derken 15 golü de rahat geçer. geldikten 6 ay sonra nasil göndeririz derdi başlar, olan en az 10 milyon euro'ya olur. hatalı transfer.
  • iyi hoca ama ilk takimini calistircak olmasi sebebiyle biraz riskli.

edit: inanilmaz bi para amk bu nasi para
  • çok büyük topçu. yanlış anlamayın icardi de çok büyük topçudur.

fakat ben beşiktaşlı olarak bu adama gençliğinden beri hayranım. top toplayıcı olarak gelsin yine de gelsin derdim beşiktaşıma. ama fenere kısmetmiş. severek izliyorum.

çok ağırlaşmış, top alınca baya ağır kalıyor ama kalite kumaş aynı. yakaladığı zaman affetmiyor.

beşiktaşlı olarak gol atmasın isterim ama hayranı olarak keşke her maç hattrick yapsa.

yürüyedur kral adam, koşunca çok gol atıyosun amına koyayım...
  • şu adam 83 dk rakip takımın 2 stoperi ile güreş tuttu. kavruk ismailin ön alan baskısına tek cevabı at dzekoya indirsin olduğu için adam bırak bu yaşta birinin, herhangi bir sporcunun gösterebileceği maximum fiziksel eforu gösterdi. zaten çıktıktan sonra tamamen kalemize gömüldük. şimdi bu adamı bu maçta eleştiriyorsan kusura bakma ama siktir git.
  • abi sözlükte toksik bir gsli troll ordusu var.

dzeko başlığına geliyorum sakatlığı ile ilgili farklı bir şey var mı diye, dezenformasyonun dibi var, hamstring diyen mi ararsın, eytli diyen mi ararsın.

arda güler başlığının yanında 48 gördüm, dedim ilk 11 mi başlıyor yoksa sakatlanmış mı acaba dedim, yok oraya da arda ile dalga geçmeye wonderkidahaha yazmaya gelen zibilyon tane eksik akıl gördüm.

ali koç'un bindiği araba diye bi başlık gördüm bi baktım oradalar amk.
    domatesçi, ford minibüse binen başkan mı olur falan diye milyon tane salakça şey yazmışlar.

f.c. köbenhavn başlığını gördüm, city ile eşleşmiş analiz var mıdır dedim umutsuzca ama yok takımla ilgili yorumdan çok köbenhavn'a elendikleri için köbenhavn'a söyüp savan kitle var, bir kısmıda "ahahahaha city koyacak ahahaha" falan yazanlar.

2 gün sonra maçları var, - 20 aralık 2023 galatasaray fatih karagümrük maçı başlıkta an itibariyle 12 entry var 9 tanesi bilet arıyorum-bilet satıyorum entrysi.
    maç 2 gün sonra ya, derbi öncesi maç bir de, hani yoğunlaşayım konsantre olayım falan yok yani onun yerine rakipleriyle ilgililer.

adamlar kendileriyle ilgisi olmayan her yerdeler.
    sürekli başkaları hakkında konuşup, başkalarını ti'ye almaya çalışan, başkaları üzerinde psikolojik baskı kurmaya çalışan ama kendilerini unutan, kendi kimliklerinden uzaklaşan bir tutum içerisindeler.

bence bunlar gsli değil, gsli görünümlü olup her birşeylerin antisi olmaya çalışan kimlksiz bir güruh yada bir şekilde eski algı alışkanlıklarını bırakamama çabası.

cidden çok ilginç patolojik vaka.
  • sezon başında fenerbahçe'ye gelmek için kaliteli kadro şartı koyarak şu anki iyi gidişatın en kritik mimarı oldu. ayrıca transfer edilecek oyuncuları arayıp güzel diyaloglar kuruyor. bir oyuncuyu arayıp, fenerbahçe'ye davet edip "eşine de selamlar" dese futbolcular mutlu olur. aynısını icardi dese o oyuncu stresten sabaha kadar uyuyamaz .
hesabın var mı? giriş yap