• (bkz: edin ceko)
  • edinbrrra

ayrıca edinburgh'un kurtuluşu efelerin geçit töreniyle kutlandı.
  • nigel ile kahramanmaraş'a gideceğiz, doğru telaffuz edemiyor sikik.. "karammamars" gibi bir şey diyor. çektim bunu bir kenara "oğlum bak" dedim, "biz türkler sizin dilinizdeki her kelimenin okunuşuna çok önem veriyoruz. pazarlama departmanından selim bey işi gücü bıraktı mesai saatlerinde 'edinbarah h sessiz' diye entry yazdı. 3 yıldır kpss kursuna gidip devlet memuru olmaya çalışan nilay trainspotting referanslı bir entry döşemese günü güzel geçmezdi.. bunları bilmiyorsun sıfatını siktiğimin nigel'ı! o yüzden git adam gibi kahramanmaraş demeyi öğren, biz sizi çok sevdik, siz de bizi sevin lan!" dedim, "abi god save the queen'i bize bile okulda öğretmiyorlar, sözlerini ezbere bilen manyaklar varmış sizde, doğru mu?" diye soramadan yanından uzaklaştım.
  • (bkz: jaaamiryo)
    evet çok a lı.
  • (bkz: nettin bro)

soru sorma tonlamasıyla, böyle hal hatır sorar gibi.
  • mönchengladbach diye okunur.
  • "eedinbööra" sakız çiğner gibi söyleyeceksiniz. aslında, ekşiye sesli konuşma seçeneği de gelmeli.
  • ege dili ve edebiyatına yatkın olanlar için zor değildir.
    - ne edinburgh?
    (ne edinbağo)
  • edinburg deseniz de "nediyo lan bu denyo" bakışlarına maruz kalmazsınız. biri gelip "estambol" deyince ananıza küfrettiklerini mi sanıyorsunuz?
hesabın var mı? giriş yap