şükela:  tümü | bugün
575 entry daha
 • soyle bir twit atmis kisi
  https://mobile.twitter.com/…tus/1181060110849736704

  tayyip isis (ya da benzeri) olusumlari "usa"den habersiz mi desteklemis?
  ve simdi de, avrupa'dan tehditle para almak icin para harcanacak bir harekata mi girisiyor?
  ha bir de sadece bebekleri mi oldurecek, teroristlere bir saldiri yok mu?
  ve tayyip maalesef cumhurbaskani degil mi, boyle yazinca turkiye sikayet edilmemis mi olunuyor (ulkemizi elestirmekle, abd kamuoyunda -sanki abd adil bir otoriteymis gibi- sikayet etmek ayni sey degil).

  tayyibinden de bu amerikanci yalakalardan da stratejik derinlikcilerden de, ilimli/ilimsiz tum dincilerden gina geldi.

  baris pinari harekati iyi mi kotu mu bilmiyorum (bkz: #96295833). suriye'deki ic savasi koruklemek cok kotuydu (bunu yapan kisilerin zamani gelince vatan hainliginden yargilanmasini diliyorum).
  iran'dan akdeniz'e uzanacak, hem bize hem iran'a tehdit olarak kullanilacak kurt devletinin olusumunu engellemek icin firat'in batisina yapilan harekatin (zeytin dali) olmasi gerekiyordu (hukumet bunu vatan sevdasindan cok, abd'nin kuyruguna daha fazla takilamayacagini anladigindan yapmis olsa da).

  baris pinari iyi mi degil mi deme sebebim, stratejik olarak iyi mi degil mi, ulkemiz icin iyi mi degil mi. savas her turlu kotu, maalesef bazen daha buyugunu engellemek icin onleyici mudaheleler yapmak gerekiyor (abd'nin olasi iran isgalini hayal edebiliyor musunuz).

  turk ordusu, sadistlik olsun diye kurt bebeklerini oldurmeye gitmiyor. abd'nin simdi destegini cekmis gibi gorundugu, dandik bir devlet kuracaklar diye bolgedeki diger devletlerin felakete suruklenmesini onemsemeyen abd isbirlikcilerini durdurmaya gidiyor.

  not: bu twiti, cher'in konuyla ilgili twitinin altina rt'lemis.
 • insan kafir olunca otomatikman vatan haini de oluyor.
  işte kanıtı.
 • bir ş***çıdan daha tehlikeli bir şey varsa o da kürt ve kürtçü ş***çıdır. kürt faşistleri yobazlıkta asla sınır tanımazlar.
 • pkk'lı bir vatan haini.

  attığı tweet
 • selçuk bayraktar'a "...uşaklık ettiğiniz abd..." diye çemkiren ve geçmişte götü sıkışınca ilk fırsatta abd'ye kaçmış olup, milyonlarca müslümanın kanının ellerinde olduğu ülkede yaşayan ve oradan buradaki teröristleri destekleyen tuhaf varlık
33 entry daha