şükela:  tümü | bugün
  • ah be usta,uzunköprüde köfteci muammerin orada okumak vardı ekşi sözlüğü,karşımda ömer masada köfte,yoğurt,rakı...
    mutluluk üçgeni diyelim biz buna
  • sıkıcı bir üçgendir. şehir ünvanı almış 3 adet köydür diyebiliriz. doğası dışında çok matah bir bölge değildir. emekli değilseniz uzun süreli katlanılmaz. bir ege değildir.
  • kızların gece sokakta özgürce dolaşabildiği, isterse meyhaneye bile tek başına gidebileceği medeni yerdir. yobaz değildir, önce dinler. adam tokatlamazlar yabancı diye, misafir ederler. öpün başınıza koyun.
    not: kırklareliliyim.
  • hayatımın en güzel yıllarını geçirip, devamında çanakkale kombosuyla devam ettirdiğim, bu toprakların en ferah, en medeni, en risksiz, en eğlenceli yerleridir.
    "sıkıcıdır" diyen tayfaya da dokuz sekizlik roman havası girsin.
  • gurur duyulacak üçgendir. türkiye'nin aydınlık yüzlerinden biridir.
  • havası, suyu ve toprağı kirletilen üçgen. fabrika patronları daha az masraf yapsın diye önce istanbul mahvedildi.orada yer kalmayınca şimdi trakya mahvediliyor. türkiye’nin en verimli topraklarına gel organize sanayi kur, sanayi döşe. bütün illerden insanlar iş için buraya göç etmek zorunda kalsınlar. sanayi atıklarını derelere salan işletmeleri de denetleme, ceza verme. müthiş bir ülke politikası.

sonuç: artan nüfus, çevre felaketleri, doğa katliamı, fahiş fiyatlar, kültür karmaşası.

ayrıca müthiş tarım politikaları ile trakya içinden de yoğun göç yaşandı sanayi şehirlerine. köyler boşaldı, insan kalmadı. hatta ilçelerde bile nüfus azaldı. son 10 15 yılda bahsedilen kültür de yok oldu. insanlar arasında samimiyet, güven, rahatlık ve huzur bence çok azaldı.
  • iç açıları toplamı 45 derece olan üçgen
    trakyalı olmakla gurur duyuyorum efenim
  • muhteşem üçgendir, keşke bu şehirlerden birinde doğsaydım veya büyüseydim üniversiteye kısmet oldu ve hiç pişmanlık yaşatmadı. ülkenin aydınlık yüzlerinden bu şehirler.
  • 3-5-7 üçgenidir. ehehehe
  • cehape.