şükela:  tümü | bugün
 • az önce edirne'de yaşayan arkadaşımdan duyduğum olay. korkudan dışarı çıkamadığını söyledi. durduk yere adam yolda geçen kadının üstüne asit atıyor. bir an önce bulunması lazım. edirne'de yaşayan vatandaşların da en azından şahıs yakalanana kadar daha dikkatli olması gerekiyor. haluk levent de konuyla ilgileneceğini yazmış twitter üzerinden. umarım bir an önce yakalanır.

  sözcü haberi

  twitter haberi

  edit: tezekos adlı yazar uyardı. atılan madde sinek ilacıymış ve aranan şahıs da halk tarafından yakalanarak polise teslim edilmiş.
 • nasıl bir manyaklık akıl alır gibi değil. insanın hayatı ile oynamak, sağlığına kast etmek bu kadar kolay olmamalı ya.

  edit: arkadaşlar (bkz: tezekos) isimli yazar uyardı. ben görseli görmedim direk sözcüdeki röportaj videosunu izledim ancak ortada dolasan yüzü yanmış bir kadın görseli varmış ve bu sahteymiş. şahıs halk tarafından ele geçirilmiş. yazan bir kaç arkadaş daha var. magdur kadınlardan birinden bir aracı ile haber almış.

  fırlattığı şey kısmına gelince, sinek ilacı fırlatıyormus, asitten hallice olsa da oh çok şükür sadece sinek ilacı diye rahatlayacak değilim. hiç bir kadının yüzünün veya beden bütünlüğünün bozulmaması ve zarar görmemesi sevindirici ancak sinek ilacı da masum bir şey değil, durduk yerde hayatıma devam ederken, kızımın veya benim suratıma sinek ilacı fırlatan herifi boğmak isterdim herhalde.

  öte yandan; pakistan, afganistan, hindistan ve avrupa'da dinci radikallerin gerceklestirdiği bu manyaklığa ülkemizde rastlamak gerçekten korku verici. hamile kadınlar evde otursun söylemlerinden sonra parkta bir hamile kadının darp edilmesi, toplu taşıma araçlarında, kıyafetlerinden dolayı taciz ve darp edilen kadınlardan sonra, olayın buraya taşınması oldukça üzücü.

  diğer tarafta ise, artık adli kamu kuruluşları yerine haluk levent, müge anlı gibi isimlerden medet umulması, halkın böyle bir durum halinde sosyal medya aracılığı ile direk bu isimlere ulaşmaya çalışması da işin bir başka boyutu. buradan yaptıklarını yerdiğim anlamı çıkmasın, sadece bulunduğumuz noktayı belirtme acısından içimdekileri dökmek istedim.
 • acilen yakalanması gereken şerefsizdir. umarın din kisvesi bu manyaklığı yapmıyordur bu adi.

  edit: duyarlı edirneli vatandaşların yardımı ile yakalanmış. atılan şey asit değil sinek ilacıymış.
 • up.
 • edirne gibi bir yerde nasıl olur şaşılacak birşey
 • "haluk levent de ilgileneceğini yazmış" kismini izah eden olursa buyuk sevaba girer.

  sagolsunlar, yazar arkadaslar mesaj olup yagmislar aciklamak icin. gozucuyla okudugum kadariyla, anlasilan o ki, ben yokken haluk levent memleketin adalet ve guvenlik islerine bakmaya baslamis.

  ve anladigim kadariyla kendisinin memleketin "kolluk" ve "adalet" islerine bakmasi durumu gayet olumlu bir sekilde kabullenilmis.

  allah cumlenize akil fikir versin diyorum.

  ayrica sunu da eklemek isterim;

  anladigim kadariyla haluk levent genc arkadaslar arasinda sarkiciligiyla olmasa da, bu "kolluk" ve "adalet" hizmetiyle, bir sekilde yeniden populer olmus. kisilerin boyle islere bakmasinin evrensel sakincalari bir yana, haluk abiniz malesef pek saglam ayakkabi degildir. yasi yeten abi/ablalariniza bir ara sorun anlatsin.

  yine sasirtmadin beni manyak memleketim.
 • emniyete pek güvenmiyorum bu konuda yakalansa bile ertesi gün salınacağına dair endişelerim var. ayrıca şahıs ne ya, (bkz: orospu çocuğu)
 • bi de bunun keskin nişancı versiyonu vardı samsunda milleti vuruyordu memleket koca bir tımarhane
 • saldırganın psikolojik sıkıntısı olduğu kesin.

  bildiğim kadarıyla ilk olay benzin istasyonu tarafında olmuş orada kamera var. ikinci saldırı etusta olmuş, etuslarda da kamera var. kimliği ya da en azından eşkali belli olmalıdır diye düşünüyorum. halka genel özelliklerini bildirseler çok geçmeden yakalanır.

  edirneden de böyle haberler duyuyorum ya. çok şaşkınım
 • ortadoğu'da yolda yürürken her an ölebilirsiniz.