• az önce edirne'de yaşayan arkadaşımdan duyduğum olay. korkudan dışarı çıkamadığını söyledi. durduk yere adam yolda geçen kadının üstüne asit atıyor. bir an önce bulunması lazım. edirne'de yaşayan vatandaşların da en azından şahıs yakalanana kadar daha dikkatli olması gerekiyor. haluk levent de konuyla ilgileneceğini yazmış twitter üzerinden. umarım bir an önce yakalanır.

sözcü haberi

twitter haberi

edit: tezekos adlı yazar uyardı. atılan madde sinek ilacıymış ve aranan şahıs da halk tarafından yakalanarak polise teslim edilmiş.
  • nasıl bir manyaklık akıl alır gibi değil. insanın hayatı ile oynamak, sağlığına kast etmek bu kadar kolay olmamalı ya.

edit: arkadaşlar (bkz: tezekos) isimli yazar uyardı. ben görseli görmedim direk sözcüdeki röportaj videosunu izledim ancak ortada dolasan yüzü yanmış bir kadın görseli varmış ve bu sahteymiş. şahıs halk tarafından ele geçirilmiş. yazan bir kaç arkadaş daha var. magdur kadınlardan birinden bir aracı ile haber almış.

fırlattığı şey kısmına gelince, sinek ilacı fırlatıyormus, asitten hallice olsa da oh çok şükür sadece sinek ilacı diye rahatlayacak değilim. hiç bir kadının yüzünün veya beden bütünlüğünün bozulmaması ve zarar görmemesi sevindirici ancak sinek ilacı da masum bir şey değil, durduk yerde hayatıma devam ederken, kızımın veya benim suratıma sinek ilacı fırlatan herifi boğmak isterdim herhalde.

öte yandan; pakistan, afganistan, hindistan ve avrupa'da dinci radikallerin gerceklestirdiği bu manyaklığa ülkemizde rastlamak gerçekten korku verici. hamile kadınlar evde otursun söylemlerinden sonra parkta bir hamile kadının darp edilmesi, toplu taşıma araçlarında, kıyafetlerinden dolayı taciz ve darp edilen kadınlardan sonra, olayın buraya taşınması oldukça üzücü.

diğer tarafta ise, artık adli kamu kuruluşları yerine haluk levent, müge anlı gibi isimlerden medet umulması, halkın böyle bir durum halinde sosyal medya aracılığı ile direk bu isimlere ulaşmaya çalışması da işin bir başka boyutu. buradan yaptıklarını yerdiğim anlamı çıkmasın, sadece bulunduğumuz noktayı belirtme acısından içimdekileri dökmek istedim.
  • edirne gibi bir yerde nasıl olur şaşılacak birşey
  • emniyete pek güvenmiyorum bu konuda yakalansa bile ertesi gün salınacağına dair endişelerim var. ayrıca şahıs ne ya, (bkz: orospu çocuğu)
  • bi de bunun keskin nişancı versiyonu vardı samsunda milleti vuruyordu memleket koca bir tımarhane
  • saldırganın psikolojik sıkıntısı olduğu kesin.

bildiğim kadarıyla ilk olay benzin istasyonu tarafında olmuş orada kamera var. ikinci saldırı etusta olmuş, etuslarda da kamera var. kimliği ya da en azından eşkali belli olmalıdır diye düşünüyorum. halka genel özelliklerini bildirseler çok geçmeden yakalanır.

edirneden de böyle haberler duyuyorum ya. çok şaşkınım
  • ortadoğu'da yolda yürürken her an ölebilirsiniz.
  • `haluk levent de konuyla ilgileneceğini yazmış twitter üzerinden.` cümlesinin baya absürt olduğu olay.
  • bunları yakalayıp bana teslim etseler çok yaratıcı cezalarım var ama işte. bunu filistin askısına asıp, asit dolu kazana ayaklarını sokup 5 dakika bekleteceksin. çıkarıp tedavisini yapıp iyileştirdikten sonra biraz daha derine batıracaksın. yine iyileştirip her seansta derinliği 2 cm artıracaksın. süper olur. anasını babasını bulup izleteceksin. eserlerinin her gün bir parçasının asitle yanışı izleyecekler. keyfe bak. düşünmesi bile keyifli.
  • gün geçmiyor ki; yeni bir saçmalıkla karşılaşmayalım. millet iyice çizdi, yapacak manyaklıkta fantezi arıyor. siyanür vukuatı gibi ülke geneline yayılırsa insanlar sokağa da çıkamaz mk!
hesabın var mı? giriş yap