şükela:  tümü | bugün soru sor
 • edirne’de köpek katliamı

  sosyal medyada durmadan çevreci paylaşımlar yapan, zamanında trakya üniversitesi genel sekreterliği yapmış chp’li sayın belediye başkanı recep gürkan beyefendiye sormak lazım, nedir bu rezalet? günlerdir edirne’deki hayvan hakları savunucuları durmadan edirne’deki sokak köpeklerine ne olduğunu sormakta, toplu bir katliama maruz kaldıklarına dair ciddi şüpheleri olduğunu dile getirmektedirler ve edirne belediyesi ısrarla bunu yalanlamaktaydı. hatta utanmadan edirne’ye kar yağdığında sokaktaki dostlarımızı unutmadık diye sokak köpeklerine yemek verirken çekmiş oldukları videoları sosyal medyada paylaşmaktaydılar. başta recep gürkan olmak üzere bu olayın şüphelilerine sormak lazım; edirne’deki köpek barınağı ne için vardır? yeterli yer yok ise, hayvan hakları savunucuları hatta onlara hiç gerek kalmadan hayvan sevgisinin fazlasıyla bulunduğu edirne halkından işbirliği talep edilse bir çözüm bulunamaz mıydı? savunmasız onlarca canlıya zarar vererek, yaşamlarını sonlandırarak hangi çağdaş ilkeyi yerine getirmiş oldunuz? recep gürkan özellikle twitterı aktif kullanır, lütfen tepkisiz kalmayalım;
  recep gürkan (@recepgurkan) adlı kişiye göz at: https://twitter.com/recepgurkan?s=09

  ilgili haberler;
  http://www.edirneyenigun.com/…ekleri-ariyorlar.html
  https://www.yenisafak.com/…kayboldu-iddiasi-3109880
  http://www.cumhuriyet.com.tr/…kayboldu_iddiasi.html
  http://www.posta.com.tr/…ek-araniyor-haberi-1385968
 • (bkz: #74883016)
 • (bkz: #74883826)
 • eee chpliside akpliside yıllardır bu yan amerika ile birlikte yaşam düşmanısınız. bizde onu diyoruz.
 • yaklaşık bir ay önce 500 civarında köpeğin barınaktan bir anda kaybolduğuna dair haber izlemiştim. edirne belediye başkanı tam bir hayvan sever gibi konuşup, olayla ilgili alakaları ve bilgileri olmadığını söylemişti.

  şimdi ben bu başkan hakkında bir şeyler yazardım buraya dava açmayacağını bilsem ama o yüzsüzlüğü yapar eminim. o nedenle yazmıyorum, anlamışsınızdır zaten ne diyeceğimi.

  ilgili haber: http://www.hurriyet.com.tr/…kopek-araniyor-40752261
 • insanlıktan utandırır insanı, sorumluları mutlaka bulunmalıdır.

  trakya hayvan severler facebook sayfasında ve grubunda yarın 20:30 da paylaşılacak. edirne petpark veteriner kliniği ile de yarın görüşeceğim. trakya veteriner hekimler odası ile de görüşeceğim. iki tarafında bilişim işlerine bakıyorum, yayılması için umarım bir faydası olur da şunu yapanlar bi çıksın ortaya.
 • insanlık için iç karartıcı , vicdanımızı sorgulamamız gereken bir haber , siyaset bir kenara , çözüm sağlamak üzere yardımcı olacak beraber iş yapabileceğin hayvansever insanlar var ise yardım almak gerekir öldürmek bir çare değildir!
  hayvanları sevelim , sevdirelim.
 • nasıl bir ülke olduğumuzu şuradan anlayabiliriz ki; bir tane içinde merhamet ve vicdan barındıran, çözüm üretebilen siyasetçi yok . var gerisini sen düşün. böyle insanların yönettiği bir ülkede empati mi beklenir ,adalet mi beklenir. sonra toplumsal bir galeyan olunca da vay efendim konuşarak çözülebilir. sen düşün be kardeşim,sen üret. neden secildin sen hee,neden oradasın,seni oraya kim getirdi. yok abi bir bok olmaz bu ülke siyasetinden.
 • sonuna kadar (bkz: up).
 • edirne ahalisinin geneli, özellikle de şehrin köylerinden merkezine göç etmiş olanlar, köpekti kediydi pek sevmezler zaten. o yüzden maalesef hayvan hakları savunucularının ahaliden fazla destek görmeyeceğini düşünüyorum. recep gürkan da siyasetçi neticede, halktan büyük bir tepki görmedikçe sessiz kalması doğal. bugün senden benden hayvansever geçinir, yarın böyle masasının altına saklanıp dua eder olayın unutulup gitmesi için. şaşırmamak lazım. siz bu ülkede siyasetçilerin sözlerine güvenmemeyi öğrenmediniz mi hala?