şükela:  tümü | bugün
  • şu an twitter'da türkiye gündeminin ikinci sırasında olan tag. kısa süre sonra ilk sıra olacaktır. yazılanların birazını okuyabildim, sonra utanıp kapadım.
  • şu (bkz: hash) ı kullananların 10 da dokuzu göster lan musul nerde desen şu kürk mantolu madonna'yı madonna nın hayatı hikayesi sanan hanım teyze gibi saçmalar.
  • görende diyarbakırdan başlayarak hakkari'ye kadar olan mesafede pkklı puştlar araba durdurup kimlik kontrolü yapmayı bırakmışlar.
  • lan bari halep filan diyin, musul en olmayacak şehir şu anda. bizden başka herkes orada.

bunlar trollenmis gibi ama neyse caktirmayin.
  • (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

ben hayatımda bu kadar salak bir insan topluluğu daha görmedim. bu adamlar ne yer, ne içer de böyle bir kafaya sahip olur onu da bilmiyorum. aralarından biri ortaya bir laf atıyor, diğerleri de buna inanıyor ya da inanmak istiyorlar herhalde. lan adamlar bas bas bağırıyor seni musul'a sokmayacağız diye bunlar hala edirne'den musul'a türkiye diye twitter'da yardırıyorlar.

olm siz nasıl bir gerizekalısınız ya? 15 senede dış politikada neyi kazanmışsın da musul'u sana yedireceklerini düşünüyorsun. daha suriye'deki süleyman şah türbesini koruyamadın, madara oldun tüm dünyaya utanmadan da başarı diye yutturdun. ölsün abi bu adamlar valla ya. hani bir başlık vardı, bir düğmeye basacaksın ve tüm çomarlar ölecek.. işte bize lazım olan bu. siktir et musul'u amk.
  • realiteden uzaklaşmış islamcı hezeyanı hashtag. bu adamlar kurgu bir dünyada yaşıyorlar. bir gram bakın bir gram gerçeklikle yüzeleşemiyorlar.
  • çomarlar musulu falan geri alcağımızı zannediyor. beyin pls.
  • özal yaşasaydı da bu günleri görseydi. 1 koyup 3 almayı hedefliyordu. ulan bunların ortaya koyduğu bir şey yok daha da fazlasını bekliyor.
  • 19 ilde kenevir ekimin yasallaşmasıyla desteklenen idea.
    bu harita 1920'de iyiydi, gerçeklik payı vardı; ama günümüzdeki hayal aksi hiç çekilmiyor biliyor musun abidin?
    o yeni türkiye'nin mimarları daha süleyman şah türbesi'ne sahip çıkamamış insanlardan oluşuyor, bunu da biliyorsun değil mi abidin? ben de biliyorum, memnun oldum.
    (bkz: popülizm)

edit: imlâ.