şükela:  tümü | bugün
  • hangi lisede okumuş bu edis yahu?? bütün sözlükle lise arkadaşı olan yeni (bkz: murat boz)
  • 06.03.2018 tarihinde yarın çıkacak albümü için sırasıyla aranjörü, bascısı ve tefcisinin reklam amaçlı mesaj attığı popçu.

(bkz: pop müzik 90'larda öldü bebeğim)
  • çıkış şarkısı güzel, adam da efendi eli ayağı düzgün pozitif enerjili. tabi şarkı pop olduğu için dışarıda kimseye dinliyorum diyemiyorum. odamda tekken dinleyip başkası gelince hoop rock fm :(

ama dikkatimi çeken şey adam tüm sözlüğün liseden arkadaşı. bundan iki ay önceki kar yağışında tüm sözlüğün şişli mecidiyeköy civarında oturduğunu anlamıştık (bkz: #48182620)

bu adamla birlikte de hepsinin aynı lisede okuduğunu anlamış olduk.

olm siz hepiniz birbirinizi tanıyor da beni aranıza almıyorsanız çok ayıp ediyorsunuz :(
  • (bkz: edis sen misin ?) adamın müzik kariyerinde toplam 3 şarkısı var ama kendisine tarkan muamelesi yapılıyor anlam verebilmiş değilim.
    tanım: 3 akorlu şarkılar yapan şarkıcı.
  • mozart'tan daha iyi söz yazıyor. o nasıl bir yetenektir, yürüyedur çocuk, öptüm mucuk.
  • geleceğin murat dalkılıç'ı olacakmış gibi duran şarkıcı. böyle yazlık mekanlarda, kulüplerde sahne alan ortam eğlendirici bir kimse. tarkan markan denmiş komik. ayıptır.

pr çalışmalarına ve ceket koysan hayranı olacak kız kitlelerine bakıp da yorum yapan yanılır.
  • şu adamı dinlemeyen üç beş kişiden biriyim herhalde.
    tanım: pop şarkıcısı.
  • sesini bora öztoprak'a benzettiğim için o diye dinlediğim fenada olmamış şarkının vokali. hepsi grubundan dağılan hanım kızımızı niye klipte oynatmış acaba? oda liseden arkadaşı heralde diye düşünmedim değil
  • son zamanların en çok abartılan isimlerinden biri. kızların anlam veremediğim bi hayranlığı var bu çocuğa karşı. yakışıklı desen değil, ses desen yok, dans desen birşeyler yapmaya çalışıyor. bahtı açık olsun gözümüz yok ama bizim türk kızlarının salak salak hayranlıklarından biri. yakında unutulur.
  • 90 lardaki gibi gerçek pop duymayı o kadar özlemiştim ki hoşgeldin dıyorum.allahtan arkasında soner sarıkabadayı var yoksa bu çocuğun önunu keserlerdı şarkın demode soundlu piyasadan farklı, içinde alaturka öğeler yok dıye yayınlamazlardı.ey murat boz ve taklidi diğer isimler kirli sakallarınızı ve göz rimellerinizi ağdalı giderli arabesk pop yorumlarınızı yaratıcılıktan uzak ruhsuz şarkılarınızı, fabrikasyon altyapılarınızı artık bırakın gidin türk popu köreldi.